Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, valóban semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, valóban semmibe nézitek a pultos lányokat?

Figyelt kérdés

Ha bemész egy kávézóba, mikor kilépsz az ajtón, már tényleg nem tudod felidézni a lány arcát?

Valóban csak felszolgálói minöségben tekintetek rá?

Valóban nemtelen, kb nem is ember, csak valami, ami megkönnyíti az utat a reggeli kávédhoz, nem különb érzés, mintha automatábam vennéd?

Miért?


2015. okt. 8. 23:29
1 2 3
 1/24 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
54%
Valaki fel akart nyomni a nemesebbik testrészedbe némi aprót? Ki bántott?
2015. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok törzsvendég, akkor miért is kéne megjegyeznem az arcát, nevét, szülinapját, cipőméretét, havi ciklusát? Valószínűleg nem találkozunk többet, akkor meg nem mindegy? Miért akarsz többet a sima udvariasságnál? És mit akarsz többet? Nem értem a problémádat.
2015. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én egyszer részegen megmondtam egy pultos lánynak a kuplungban blahalouisiana koncert alatt, hogy nagyon tetszik, és tényleg úgy is gondoltam, még emlékszem rá :D csak aztán soha nem láttam. de őt nem nézném semmibe pl. :D
2015. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Imádom őket, főleg kavézoban, ők tudják a legjobb meséket elmondani, minden torzsvendégről tudnak mindent és csinosak meg aranyosak, kivéve mikor valami nem stimmel és el vannak keseredve, de akkor valamivel mindig mosolyt csalok az arcunkra. Aki meg eszközként tekint rájuk, hát az bunkó és kész
2015. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2015. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem a beosztástól függ, hanem magától a személytől. Ha valaki vonzó, észreveszik az emberek, ha pultos, ha takarító. Ha valaki nem vonzó, lehet akár vezérigazgató, akkor se lesz vonzóbb.
2015. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Cseresznyéspite válasza:
Sok pultosnak udvarolnak, az emberek nem gépek:)
2015. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 RRR ***** válasza:

nem

udvarias vagyok,de nem mindig van kedvem ,lehetőségem kikapcsolni

2015. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom tisztelni őket, ha kedvesek és mosolyognak, akkor azért teszik, mert ez a munkájuk. A műkedvesség nem hat meg. Ha meg nem kedvesek, akkor a fafér' nem azok, amikor gyakorlatilag én tartom el őket??
2015. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép lányokat mindenhol észreveszem, de ha nem nyit felém semmit, akkor miért érdekeljen?
2015. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!