Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neki hogyhogy sose jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki hogyhogy sose jön össze egy csaj sem?

Figyelt kérdés
Van egy Cingi nevű barátom, akinél humorosabb ember talán a világon nincs, a vicceinek a fő tárgya az aktuáltörténések szatirikus kifordítása, de szereti bedobni a jellemkomikumot is, még a legnagyobb fapinák a nevetnek a viccein. Mindemellett nagyon kedves és figyelmes, önkéntes egy helyi idősek otthonában, sose felejti el egyik barátjának se semmilyen évfordulóját és mellesleg nagyon művelt, most kezdte a germanisztika mesterszakot. Rengeteg barátja van (nem facebook haverokból van neki 80, hanem igaziakból), gyakorlatilag egy itteni csövesen kívül senki nincs haragban vele, a hobó is csak azért, mert bolond és azt hiszi, hogy ő egy ufó. Nagyon jól kommunikál mindenkivel, még a legmegközelíthetetlenebb emberekkel is képes beszélgetésbe elegyedni. Egy apró részletet azonban úgy érzem meg kell említeni: Cingi neve a saját szarkazmusából ered, valójában 140 kilós és komoly anyagcsereproblémái vannak, ami miatt a bőre állandóan kiütéses, a bokájára nehezedő súly miatt pedig járóbottal tud csak kényelmesen járni (saját állítása szerint azért hord magánál botot, hogy vissza tudja tartani az őt rohamozó nők tömegeit), de amúgy moderáltan öltözködik és rendszeresen tisztálkodik. Ezerszer láttam már bepróbálkozni őt mindenféle csajnál, lánynál, nőnél, asszonynál, hölgynél, madámnál stb, de a vége mindig ugyan az lett: visszautasítás. A női barátainak a nagy része olyanokból áll, akiktől megkapta a "szeretlek, de mint barátot" feliratú kosarat, ő viszont nem panaszkodik, továbbra is normálisan áll az ilyen nőkhöz. Párszor megkérdeztem tőle, hogy ez miért van, ő mindig valami baromsággal kivágta magát, legbelül szerintem nagyon jól tudja az okát ennek. Viszont az ő példája, meg a hozzá hasonlóaké ellent mond a "külső nem számít" mantrának, aminek ugye az a lényege, hogy a belső értékeken múlik szinte minden.
2015. okt. 6. 16:55
 1/9 opened paradise ***** válasza:

Sajnos valószínűleg a súlya miatt. Olyan lányt kéne keresnie,akinek számít a külső,de úgy,hogy a nagydarab srácokat szereti.


Viszont ő legalább ember tudott maradni,nem úgy,mint az itteni srácok nagyrésze :)

2015. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jár kezelésre?
2015. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak neki, hanem még vagy 3-4 millió embernek sincs esélye (ingyen) nőhöz érni az országban, és nem is lesz amíg az orvostudomány nem teszi lehetővé széles körben a fejátültetést. Ez még évek kérdése, de már felcsillant a remény, idén több helyen olvastam, hogy 2 éven belül végrehajthatják az első emberi fejátültetést. Ez reményt adhat neki és az összes férfinak aki nem különleges arccal született (amitől beindul a szikra), ha kibír a srác még vagy 10 évet, közben lead némi súlyfelesleget akkor neki is lehet esélye. Addig maradnak a modellprostik.
2015. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Mert dagadt.

2. Mert nem tud bánni a nőkkel rendesen úgy, hogy ők is vonzódjanak hozzá.


Én is voltam olyan mint ő: Lúzer-balf..asz-jóbarát-jóarc. Na a nőkkel ennek nem kell lenni.

2015. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Viszont az ő példája, meg a hozzá hasonlóaké ellent mond a "külső nem számít" mantrának, aminek ugye az a lényege, hogy a belső értékeken múlik szinte minden."


Szerintem igazán kevés az az ember, aki azt mondja, hogy a külső nem számít. Lehet gonoszul hangzik, de egy beteg ember ritkán szokta felizgatni az ellenkező nemet. Te sem jönnél össze a világ legtündéribb nőjével, ha mellette 140 kg lenne különböző öröklődő betegségekkel, melyek a gyerekeitekre is hatalmas kockázatot jelentenének.

2015. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert kövér, és mert bottal jár. A humor, kedvesség, intelligencia semmit sem ér a nőknél, ha az ember nem néz ki jól.
2015. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az 5-ssel értek egyet.

Egy 52 kilós nő vagyok a párom meg 98 kilós, viszont egészséges, csak szereti a magyaros kajákat és alkatából kifolyólag hízékony... Viszont egészséges, szeret túrázni mindig elkísér minden hova.

Nálam a humor forrás fontos, és ez szimpatikus a nőknél, de ha valaki tényleg beteg, bármikor lerobbanhat annyira, hogy akár életét is veszti az tényleg nem szimpatikus egy női szívnek se.

Ha a férjem lenne és utána került volna ilyen helyzetbe, kitartanék mellette, de a végsőkig aggódnék mikor éri el azt a pontot hogy már nem bírja...

sajnálom őt mert biztos rendes ember, de én beleőszülnék az aggodalomba.

2015. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A betegség és a túlsúly komoly probléma ismerkedésnél. Az emberek többségének egyik sem vonzó. Persze vannak kivételek, van, akinek vonzó a túlsúly, de ez a ritkább. A párkeresésnél a külső és a belső egyaránt fontos.
2015. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még átlagos pasiként se kellek a nőknek.Nem egyszerű a mai világba.
2015. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!