Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban emiatt szeretik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban emiatt szeretik a nők a csúnya pasikat?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 5. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nah ba+. Az egyik leírja hogy ő jóképű és már ennyi elég hogy benedvesedjen 3 valaszadó is...


Myth Busted

2015. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
:D és ki tudja, hogy helyes e... :D
2015. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez a cikk baromság.
2015. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, nem nedvesedett be semmi. Csak kiváncsi vagyok hogy néz ki az, aki ilyen jóképûnek tartja magát, hogy a lányok a bokájukat összepisilik a közelségétôl.
2015. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon tipikus: 25-30 éves korukig le se sz rják azt, aki nem szépfiú, és összejönnek az első heti 1000 mg tesztoszteronon hízlalt gyúrós "vállalkozó" alfahímmel. A nagy szerelembe szül is gyorsan neki 1-2 gyereket, majd a srác félrelép, vagy lesittelik.


Ekkor rájön, hogy a gyereket fel is kéne nevelni, és ekkor, de csak ekkor jön képbe az átlagos vagy alatti férfi, előtte sosem.


Persze láttam már ellenkezőjét is nőben, aki 40 évesen jött rá, hogy élni akar, apa lepattintva, gyerek leadva a nagyszülőnek, ő meg qratja magát az alfahímekkel és él a mának.

2015. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsónak nagyon igaza van, jelenleg a mai világban ez a helyzet....
2015. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
5-s vagyok akinek kell kep írjon privatot. :p
2015. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!