Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában a pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a pasik miért nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Manapság mindenki a szexen gondolkozik és nem azon, hogy szorosabbra fűzzék a kapcsolatot. Minek köszönhető?
2015. okt. 2. 20:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
A barátaim többsége komoly kapcsolatot akar, kár, hogy a nőknek nincs igénye ránk. Legyen a férfi a fél világot megkefélő érzéketlen alfahím, különben nem ember a nők szemében. Én egész életemben komoly kapcsolatra, családra vágytam, meg is lett az eredménye, itt állok 25 évesen, magányosan, összetörve, a nőknek ugyanis az ilyen gondolkodású ember, egy unalmas, értéktelen selejt mint én. Pedig minden adott számomra egy boldog élethez, jó állásom van, szépen előkészített, megalapozott életem, de minek, ha nincs kivel megosztanom?
2015. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon egyszeru hogy miert nem akarnak. Regen kaptak cserebe valamit a ferfiak hogy megvedik, fenntartjak, szeretik a csaladjukat. De manapsag mi van? Egig ero elvarasok. Nezzen ki jol legyen autoja vigyen ide oda, intezzen el mindent, hogy a nonek gondolkodnia se kelljen. Es cserebe kapnak egy fadarabot az agyban aki lehet tok masra gondol. Egyszeruen nem eri meg a ferfiaknak parkapcsolatban lenni mivel a mai lanyoktol a hazimunkat sem varhato el de ha igen akkor is minimalis szinten.
2015. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én nem mai darab vagyok. Sajnos, az egész életem egy hatalmas csalódás. 26 évesen megnősültem, van két gyermekem, unokáim. Csak sajnos a feleségem ahogy egy kicsit biztonságban érezte magát, kifordult magából, irányítani akart, még a jól menő vállalkozásomban is. Igyekezett mindenben ellentmondani, megakadályozni hogy a gyerekeimhez érzelmileg közel kerüljek. Még az ellen is tiltakozott, hogy a szülői értekezletre elmenjek. Pedig együtt éltünk. Utólag visszagondolva, átgondolva a történteket talán még az esküvő napján is becsapott. (finoman fogalmazva) Fiatal koromban és később is, azt éreztem, hogy a nőknek a link csődörök tetszenek, a tisztességes, becsületes férfiak csak addig jók, amíg megteremtik a biztonságot, aztán elboszorkányosodnak, mindenben fenntartják maguknak a jogot, hogy egyedül döntsenek és hisztivel veszekedéssel, zsarolással olyan dolgokban döntsenek, amihez nem is értenek. Attól kezdve, hogy beindult a vállalkozásom, soha nem tudtam, hogy a feleségem mennyit keres, mennyi a fizetése, minden fillért a saját bankszámlájára tett be, minden költséget az én jövedelmemből fizettünk. A szekeret mindig más irányba akarta húzni, mindig mindenben ellentmondott. Az volt a mottója, hogy "a pénz nem számít, adjál pénzt". Aztán nem bírtam tovább, - bár szerettem a feleségem, - 22 év együttélés után elköltöztem, építettem magamnak egy házat, és mindent otthagytam tehermentesen. Azóta is róla álmodom, azóta is depressziós vagyok, altatóval alszom. Nem váltunk el, egyedül élek. Sajnos, nekem rettenetesen rossz tapasztalataim vannak a nőkről. Próbáltam ismerkedni, de nem ment, mert mindig rá gondoltam. Nem tudom, hogy akár együttélésünk alatt, akár azóta volt-e valakije, nem is tehetnék szemrehányást. De egész életemben az volt a tapasztalatom, hogy aki igazán megtalálja őszinte, szerető párját, akivel úgy gondolják, hogy a szekeret együtt és egy irányba kell húzni, az nagyon becsülje meg, mert óriási kincsnek van birtokában. És ez nem csak az én tapasztalatom, sok ismerősöm járt úgy, hogy a lelki terror elől menekülve hátrahagyott minden, hogy új életet kezdjen. De egynek sem sikerült. Sok nő azt hiszi, hogy a férfiaknak nincs lelkük, hogy nem tudnak sírni.Pedig tévednek.
2015. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Sok nő azt hiszi, hogy a férfiaknak nincs lelkük, hogy nem tudnak sírni.Pedig tévednek."


A nők túlnyomó többsége azt hiszi, de nem csak hiszi, hanem sajnos el is várja. Az a férfi aki tud szeretni, és nem csak egy mászkáló pénisz, akit csak az evés-ivás-b...ás érdekel az a szemükben nem férfi.

Szeretet? A mai nők nem akarnak szeretetet, és nem is nagyon tudnak adni szeretetet csak a domináns hímet akarják aki dögös, gazdag, iszonyatosan határozott, lehet vele menőzni a barátnők, meg a világ előtt és nincsen lelke.

2015. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nyavajgás! Mindenki a saját háza táján sepregessen! Emberismeret+ kockázat bevállalás+ elengedés képessége!

Nem az a lényeg h meddig tart egy kapcsolat, vagy h vége lesz e, hanem h amig együtt vagytok, addig használjátok ki az időt!

2015. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!