Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így van?

Figyelt kérdés

Egy élettelen senki vagyok. Semmin/senkim sincsen. Egy igénytelen szar, egy genetikai hulladék vagyok, ráadásul szegény is. Ezáltal a nőknél abszolút nulla az esélyem. Rengeteget próbálkoztam már -ezzel együtt az igényeket leadva, de senki sem figyelt fel rám.. Kiégetett ez a mai világ.. teljesen. Egyszerűen mindenhol a pénz van. Mindent, és mindenkit abban mérnek, egyszerűen felfoghatatlan számomra. Minden 20-25 éves ember tele pénzzel, magabiztos, jóképű, boldog. Minimum 5-10 milliós autóval, szép barátnővel. Csak én vagyok ilyen csóró, semmire sem futja.. Emlékszem, egyszer egy "buliban" próbálkoztam be egy lánynál, rögtön a második mondata: "Hááát nem tűnsz gazdagnak, és nem is vagy magas, sem jóképű.. szóval.." - erről ennyit. Természetesen olyan ocsmány vagyok mint a szardarab -vagy még rosszabb - ezt is figyelembe kell venni. Igazság szerint egyszer régebben láttam, egy hasonló fiút, mint én.. barátnővel - és eddig ez tartott életben. De sajnos már ez is kevés, mindig mondogatom az ismerőseimnek hogy felkötöm magam(mostanában nagyon kerülnek ez miatt), persze a válaszuk az hogy "beszélsz hülyeséget" "nincs felkötés" stb. Természetesen igazuk is van, mert aki mondja, na pont az nem meri megtenni. Az elmúlt félévben próbáltam magam "érzelemmentessé" tenni. Ami most már kezd alakulóban lenni. Például nemrégiben sétáltam az utcán, és elesett mellettem egy néni -de engem ez hidegen hagyott teljes mértékben. Már semmi sem érdekel, ki hal meg, ki lesz beteg, - kivel mi történik..Meg sem rezzen az arcom, szívem. Teljesen üres vagyok, mint egy élőhalott körülbelül.

Ez az iromány nem önsajnáltatás, inkább csak amolyan segélykiáltás féle.

20/f


2015. szept. 27. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez súlyos, ide nem egy barátnő kell, hanem először egy orvos és jómagad. Ha rendezted a kapcsolatodat az éneddel, utána kacsingass más felé.
2015. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoooval az eleso neni kozombos, de azert meg van "segelykialtas"? Ez onsajnalat kedvesem :D

Az ongyilkossagtol senki sem lesz szebb, gazdagabb vagy boldogabb.

En is sirhatnek hogy jajj nagy a fenekem. Talan nem az en arcom az ideal. De az ember megteszi amit tud, es ne haragudj ha nyers vagyok, de ferfi vagy! Csinalj ugy mintha tenyleg az lennel.

Ha nekem lenne ilyen onsajnalattzol es depressziv gondolatoktol tulcsordulo ismerosom en is kerulnem, ez az igazsag. Mert eloszor az ember megprobal segiteni de ha nincs eredmeny es nem akarsz valtoztatni csak szenvedni, akkor persze, hogy nem erdekled oket.

Nem szeretnel elerni valamit? Tenni magadert valamit? Ha olyan rosszul nezel ki miert nem edzel? (Nem gyuras, edzes!! A mozgas pozitiv hatassal van az emberre) Keress egy munkat, tedd meg ami toled telik, es legyeb stilusod

. Kevesebb nyavajgast ha kerhetem, havibajosan is tobb tartas van bennem mint a Te kiirasodban! Bocsanat a hibakert, es kerlek, becsuld meg magad, kulonben mas sem fog. Ne allj le sirni azon amit irtam, mert nem akarlak elkeseriteni vagy piszakalni, de ez igy nem mehet tovabb. Mindent bele ^^

2015. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pénz nem érdekes egy párkapcsolathoz. Csak te barátnő helyett riba.ncokra próbálsz gyúrni akiknek csak az számít.


(Mellesleg azon is gondolkozhatsz hogy keress többet.)

2015. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azon hogy igénytelen vagy ,meg nincs pénzed ,valamelyest tudnál változtatni ,nem ?

az a baj ,hogy sok minden fejben dől el ,ha te magadat meggyőzöd arról ,hogy egy szar vagy ,ezt közvetíted másoknak is.

2015. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen kifogás az mindig van, és lesz is. Ennek az egésznek az alapja az, hogy lusta vagyok mint a dög. Nem csinálok semmit egész nap. Dolgozni is most kezdtem el, iszonyatosan utálom, 12 óra 80000-ért..Főleg mikor megyek haza, és mindenkit drága autóban látok... és meg rohadjak ennyiért egy gyárban.. Alig bírok felkelni reggel, 12-15 óra alvásra lennem szükségem (nagy valószínűséggel depressziós vagyok) -egyik velejárója. Nincs cél, nincs motiváció, nincs önbizalom.. Ez egy ördögi kör, -még pszichológus sem tudna erre mit mondani.
2015. szept. 27. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézz körbe a kollégáid között. Akik ugyanúgy 80 000-et keresnek. van párkapcsolatuk, nem?


De azon is gondolkodj mit kéne tenni azért hogy ne csak 80 ezret keress. 20 évesen simán mehetsz egyetemre is, a legjobb befektetés.

2015. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj valami myelvet, aztán ha van lehetőséged, akkor irány külföld, ott kereshetsz 3x ennyit. Egyébként sokan dolgoznak még gyárakban én is többek között, de soha nem érdekelt, hogy kinek milyen autója van, vagy mennyire gazdag, attól, hogy irigykedek nekem nem lesz több. A saját fizetésemből kell megélnem, rendeznem a dolgaimat. Érzelmet meg ne próbáld kiölni magadból, 1,mert az tesz emberré 2,mert lehetetlen. Fogadok, hogy volt azért lelkiismeret furdalásod a néni miatt. Eleve ez az érzelem kiírtás már ott bukta, hogy kiírtad ezt a kérdést, ha nem lenne, vagy csak kevés érzelmed lenne, akkor szarnál bele az egészbe, nem írnál ilyen segély kérő kérdést. Én azt rudom tanácsolni, hogy soha ne azt nézd, hogy más milyen, milye van, hanem magadból próbáld kihozni a maximumot, sportolj, tanulj, fejleszd magad, magadon kell segítened, más nem fog. Nem fog melleted leparkolni a gyerek a bmw-vel,hogy Hé haver látom rossz kedved van, tessék odaadom a verdát egy körre! Mondom csak magadon tudsz segíteni!
2015. szept. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!