Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjak önbizalmat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak önbizalmat egy önbizalomhiányos srácnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy kollégámmal, aki hát nem olyan helyes fiú, eléggé kövér az igaz, de engem ez nem érdekel, mert van benne valami belső szépség, igazi őszinteség, kedvesség, ritka az ilyen pasi.

Én valóban egy csinosabb vékonyabb lány vagyok, ezért valószínűleg nem nagyon akar tőlem semmit, pedig mindig dicsérem, próbálom erősíteni az önbizalmát, de nagyon távolságtartó velem, mondjuk lehet nem is jövök be neki, az is lehet?


2015. szept. 21. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Adj neki puncit! Meglátod mekkora lesz hirtelen az egoja.
2015. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, és kiderül minden!
2015. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a melled és pofozd fel vele, hogy észhez térjen!
2015. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1. és 3. Annyi eszetek sincs mint egy vödör cementnek. Szerintem nem arról van szó hogy nem akar semmit. Inkább lenézi magát és talán úgy gondolja hogy csak spontán kedves vagy vele, de nem akarnál tőle semmi többet mert úgysincs nálad esélye. Legalábbis magamból kiindulva valami ilyesmire gondolok. Egyébként tény hogy nem sok van belőlünk. Mármint az őszinte kedves pasikból. És tudod miért? Mert a legtöbb nő észre sem vesz minket. Ilyen egyszerű. Próbáld a tudtára adni hogy tetszik neked. Legalább egy társunknak legyen boldog élete :)
2015. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondj neki elismerő szavakat, ha nem jóképű, és nincs kidolgozott fizikuma, akkor jó eséllyel a külseje miatt önbizalom hiányos, szóval azt kellene dicsérned.


Az én esetemben ha egy lány megdicsér bármit a külsőmön, akkor rögtön elszáll minden önbizalomhiány egy rövidebb időre :D

2015. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fél a kudarctól.

Hívd el valahova,beszélgessetek sokat,fel fog oldódni idővel.

2015. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová, mosolyogj rá sokat, esetleg később meg is ölelheted.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Amúgy ez is te vagy?

2015. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!