Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet társ nélkül meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet társ nélkül meg lennie ha, szüksége lenne rá az embernek?

Figyelt kérdés

A munkából hazaérve teljesen egyedül, iszonyatos hiány érzetem van hogy, nincs senkim. A munkatársak már kínosan kerülnek engem, mintha muszáj lenne nekik. Annyira antiszociális vagyok hogy majd autistának számítok; nem tudok normálisan beszélni senkivel (nőkkel főleg), még az emberek szemébe nézni sem tudok, pedig tényleg szeretném ha lenne már egy barátnőm...

Mi lehetne a megoldás?


22/F



2015. szept. 20. 14:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból ,ne várd,hogy az emberek megszólítsanak, kezdeményezd te a beszélgetést. Figyelmesen hallgass mindenkit, hogy megismerd őket és máskor is legyen téma amiről kérdezhetsz. Ne légy személyváligató, beszélj mindenkivel. Ha már nem lesz probléma olyanokkal társalognod akiket nem potenciális barátnőnek látsz, könnyebben fogsz beszélni azokkal is akik bejönnek.

22L

2015. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha akarod, írd meg privátban mi a gondod, hátha tudok segíteni.
2015. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

09-20 22:24

Ha, az emberek évek óta együtt dolgoznak közös történeteik, vicceik 'szakmai nyelvük' van, ismerik egymást, nem tudom hogy csatlakozzak valamihez amiből semmit nem értek, olyanokkal akikről semmit sem tudok.

Random vannak a szünetek és legtöbbször egyedül vagyok akkor.


Akik hasonló módon mostanában kezdtek azokkal tudok beszélgetni, úgy ahogy, csak nem nagyon találkozok ilyenekkel.

2015. szept. 23. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!