Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet társ nélkül meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet társ nélkül meg lennie ha, szüksége lenne rá az embernek?

Figyelt kérdés

A munkából hazaérve teljesen egyedül, iszonyatos hiány érzetem van hogy, nincs senkim. A munkatársak már kínosan kerülnek engem, mintha muszáj lenne nekik. Annyira antiszociális vagyok hogy majd autistának számítok; nem tudok normálisan beszélni senkivel (nőkkel főleg), még az emberek szemébe nézni sem tudok, pedig tényleg szeretném ha lenne már egy barátnőm...

Mi lehetne a megoldás?


22/F



2015. szept. 20. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Változz, változz és változz!

Ha valamiben elégedetlen vagy magaddal szemben akkor változtass meg! Nem csak a külsővel kapcsolatban!


Siránkozásból még senkinek sem sikerült partnert találnia!

2015. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy megtalálhatod.

Sok sikert!Ne add fel!

2015. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy érdekes levelet kaptam ettől az illetőtől a válaszomhoz:


BJ.Blazkowitz


"dögölj meg te állat"


Értelmi szint itt azért megmutatkozik.


Remélem nem te vagy az kérdező, aki ezt írta nekem.

2015. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Külsősömmel kapcsolatba változtattam fogytam közel 50 kilót, de attól még mindig nem találkoztam olyan emberrel aki ne úgy nézett volna rám mintha a szeme láttára gyilkoltam volna le egy tucat kiskutyát (már ha 100 emberből 1 rám néz). A maradékot ami megmaradt az megváltoztathatatlan (testsúlytól szét cseszett bőr, magasság, arcberendezés)


Köszönöm hogy időt szántál a válasza adásra, de az ilyen válaszok azon a szinten vannak mint amikor, odamész egy hajléktalanhoz az utcán és azt mondod "Menj el dolgozni az megoldja a problémáidat..."

(Nem akarok szarkasztikus lenni mert az emberek az állatába bunkóságnak veszik, de...) Ezt én is tudom, de attól még nem tudom hogy...


A siránkozás egy kicsit más dolog mint mait én írtam....

2015. szept. 20. 15:23
 5/13 A kérdező kommentje:

15:11-re

Nem ilyeneket nem szoktam írogatni, én nem vitázok, magyarázok...

2015. szept. 20. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:
A munkatársak miért kerülnek? Azért ha nem viselkedsz nagyon úgy, hogy legyen okuk kiközösíteni, vagy nem eleve frusztrált, rosszindulatú, személyválogató az összes kollégád (nem szeretnék ilyen cégnél dolgozni...), akkor be lehet illeszkedni.
2015. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

#1


mindig mi változzunk?


Nekünk legyen jobb állásunk, mi öltözzünk jobban, mi legyünk a jobbak, céltudatosak, bátrabbak, stb. A nők mit csinálnak ezért cserébe? Elmondom: még nagyobb elvárásokat!


Változzon a kedvükért a fogatlan fekete ló.

2015. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

7-es


Nincs kedvem regényt írni, hogy miért kell nektek változni, akik negatív és életunt emberek vagytok, hogy miért picsogtok itt folyton és miért írtok ki kérdéseket, és arra miért azt válaszolom, hogy változzatok ti!


Mert azért az elég gáz, hogy egy fiatal, életerős, éppen most az életbe kilépő 22 éves srác, ilyen negatív beállítottságú. Ahelyett, hogy élne, bulizna, szórakozna a haverokkal, ahelyett itt sír, mint egy kisbaba.


1. Annak kell először változnia, akinek gondjai vannak és nem annak az életvidám élni akaró kis fruskának, aki esetleg elutasít titeket!

2015. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-nak


Nem tudom mért van, van hogy csak elmennek mellemet rám se néznek mintha ott se lennék, van hogy furán néznek rám. A legtöbb ami beszélgetés nevén lezajlik az annyi:

- Szia, hogy vagy? (munkatárs)

- Hát.. végül is megvagyok... (én)

Aztán megy tovább mintha mi se történt volna. Ha tudná miért talán tudnék ellene tenni.

Persze tudom hogy vannak problémáim.


8-nak


Nyugodtan írj regényt szívesen elolvasom.

Minek jössz ide válaszolni hogy ha, ennyire irritálnak a magam fajta emberek és majdhogynem megalázod azzal őket, (minket) hogy, síró kisbabának nevezel. Legalább is úgy vettem észre hogy ezen az oldalon ez megalázásnak vagy legalább lekicsinylésnek számít, amit a 'sikeresebb' (legyen az az élet bármely területén) emberek használnak a sikertelenekre, ösztönzésnek semmiképpen nem venném.

Nem tudhatjuk, nem tudhatod kinek mi az oka a negatívitásra, depresszióra; persze a változás megoldás, de a kérdés a változás mikéntje.

Az én esetemben nincsenek barátaim akikkel szórakozhatnék, nem ismerek senkit, új a környezet, új munka és egy hossza elő élet amiről én is írhatnék egy regényt (szívesen ha, valakit érdekel)...

Ha tudnám mi és mit változtassak akkor már megtettem volna, sőt tudtába vagyok olyan tényezőknek amiknek a változásáig nem lesz teljes és boldog az életem...

2015. szept. 20. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:
A szia, hogy vagy nem kifejezetten beszélgetés, ne tekintsd annak. Más, normál beszélgetésbe nem szoktál bekapcsolódni? Hogy zajlik pl. egy ebédszünet (normális munkahelyeken legalábbis létezik ilyen, ha nem 6 óránál kevesebb a munkaidő)?
2015. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!