Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha végre elfogadnák azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végre elfogadnák azt az emberek, hogy a szépség igenis relatív mindenkinél akkor nem lenne ennyi önértékelési gondokkal küszködő egyén?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy akiknek nincs párjuk azok sajnáltatják magukat mert állítólag csúnyák, de az eszükbe se jut, hogy magukban van a probléma, emiatt búskomorak és persze, hogy semmi szép vagy helyes nincs bennük. Állandóan az elcseszett evolúciós meg egyéb biológiai tákolmányaikkal jönnek ahelyett, hogy megtalálnák magukban a problémát és rájönnének, hogy bennük van a hiba.

Pláne "férfiaknál" látom ezt, írom ezt férfiként. Pedig egy férfi attól férfi, ha nem hasonlítgatja magát senkihez, semmilyen sztárhoz, celebhez, nem akar tetszelegni, elfogadja magát úgy ahogy született, nem másokra hallgat és él normálisan nem úgy, mint egy fürdős p...a, jaj nem születtem Brad Pittnek, jaj ezért egy evolúciós zsákutca vagyok, pedig kedves jólelkű vagyok és a nők mind gonoszak, szánjon meg valaki.

Nem csak itt látom, nem csak férfiaknál nőknél is ugyanez van való életben is tapasztaltam, de ami itt megy "férfiaknál" több, mint szánalom.

Tudom, hogy közhely amit mondok, de a szépség tényleg szubjektív és inkább az igénytelenséggel van a baj, ha valaki kórosan sovány nem eszik eleget vagy eszeveszettül kövér vagy büdös szakadt ruhákba, zsíros hajjal jár.

Azt nem hiszem el, ha valaki igényes, ápolt, tele van önbizalommal az ne találjon magának valakit. Mert ez hiányzik sok emberből az egészség önbizalom, magabiztosság és ha ez hiányzik lehet akármennyire formás, izmos valaki senki nem fogja észre venni és itt nem a fej forma a hibás, hanem a hozzáállásé.


2015. szept. 11. 13:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Tehát, ha egy nő rondának, ocsmánynak nevez, kiröhög, miközben visszautasít, akkor én vagyok a hibás. Nekem kellene változtatnom a hozzáállásomon. Eddig kulturáltan, tisztelettudóan próbálkoztam a nőknél, de ezek szerint ezen is változtatnom kell.
2015. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: Nem, azon nem kell változtatnod, hogy kulturáltan, illedelmesen közeledsz egy lány felé.

Viszont az alanyok kiválasztasán lehet, hogy alakítanod kellene. Egy normális ember akkor sem ocsmányozza le és röhögi ki a másik embert, ha nem jön be neki.

2015. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
kiválasztásán*
2015. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg relatív, de gyakorlatilag nem.
2015. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy olyan embereknek nem is tud sok önbizalma lenni, akit gyerek kora óta piszkálnak egy kis szépséghiba miatt. Én voltam ez a gyerek, és évekbe telt, mire elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok.
2015. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

Ez nagyon bunkó lesz,de szerintem sokan imádják sajnáltatni magukat.Én nőként nem tudom miért,de frászt kapok attól,amikor valamelyik nő elkezdi,hogy ezt a csokit már nem eszi meg mert így is kövér. Egyszerűen a falra mászok tőle.

Egyébként meg egyetlen egy lányt láttam idáig lefogyni az ismerőseim közül és érdekes módon,ő soha nem panaszkodott hangosan,hogy milyen kövér.Ezért is következtettek a sajnáltatásra.

Bevallom néha bennem is kettős érzések vannak,amikor otthonról elindulok még azt gondolom,hogy milyen jól nézek ki,aztán amikor meglátom a buliba a többi lányt rájövök,hogy vannak akik jobb adottságokkal születtek,jobban néznek ki.De gyorsan elengedem ezeket és jól érzem magam aznap este.

2015. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szóval igen,a szépség relatív,önmagában mindenki szép,de sajnos belül mindig hasonlitgatjuk magunkat másokhoz.(Előző vagyok)
2015. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem relatív.


A csúnya izomtalan ember csak azért tetszhet meg egy nőnek mert ő sem valami jó "préda" , de ő is ugyan úgy izmos, helyeset szeretne, dehát neki ez jutott...


Az izmos helyesnek meg mind1 hogy kinek tetszik és kinek nem (akinek nem azért mert már van egy másik helyes jelöltje) úgy is van kiből válogatnia.


Ennyi az egész.

2015. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
A szépség, helyessèg, jóképűség relatív, mert minden ember màst tart szépnek, màsmilyen az emberek ízlése. Nincs olyan férfi vagy nő aki mindenki szerint jòképű vagy szép. Ha ezt nem értik meg az emberek, akkor a felfogó képességekkel van baj, nem a külsővel.
2015. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 Ha nem így lenne akkor bizonyos fejformájú embereknek nem lenne párjuk és nem lennénk több milliárdan. Nem csak a legszebb testű, márkás ruhákban járó egyéneknek van párjuk.
2015. nov. 24. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!