Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért áltatják itt a pasiknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áltatják itt a pasiknál siker lányok és a lányoknál sikeres pasik, hogy a szépség relatív stb böffenésekkel? Ugyanis nem az.

Figyelt kérdés

,,A szépség minden?


Volt egy érdekes kutatás, ami szerint az emberek a „szépséget” egészen hasonló módon értékelik. Azaz aki szép, az általában mások szerint is szép. Aki pedig csúnya, az általában a többiek szerint is csúnya. Többségében pedig a szépek a szépekkel, a csúnyák pedig a csúnyákkal szoktak kapcsolatot létesíteni (a „szép” meg a „csúnya” megítélése kultúránként eltérhet)."


Tapasztalom én is mindig, ha elmegyünk bulizni vagy akárhová 5 en pasik, akkor az összes lány kivétel nélkül ugyanazt a 2 srácot veszi csak észre, akik arcra jól néznek ki és magasak. Ha annyira relatív lenne, akkor lenne nő, aki 3 unkat is észrevenné és nem venne levegőnek minket, ha beszélgetünk velük. Krvrá nem relatív a szépség, csak bizonyos határok között. Aki 20 on évesen karvalyorrú, nagy homlokú, lapátfülű, kopaszodó, szőrös testű, nem szimmetrikus arcú, 175 cm alatti arra még nem nem nagyon láttam csajt rámozdulni, akárhogy is gondolkozok.


2014. jún. 26. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
A magas homlok férfias.Rengeteg színész, közismert férfi rendelkezik magas homlokkal és érdekes módon a nőket nem zavarja és nem, nem a munkájukból és a keresetükből kifolyólag fogadják el olyannak :D Szőrös test szintén férfias, a kopaszodás egyik oka meg a magas tesztoszteron szint, ami szintén férfiasságra utal, a karvaly orrúság és lapátfülűség az azért tényleg érdekes, de ismerek 1 NAGYON lapátfülű srácot és nagyon jól néz ki a barátnője...Férfi szemmel mondom, hogy szerintem nem a külsőtökkel lehet a gond...
2014. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ronda csajoknál lehet esélye
2014. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Buliban inkább a külsőségek számítanak.

De egy társaságban, ahol van lehetőség megismerni normálisan a másikat, ott eltűnnek ezek a különbségek.

Sokszor volt, hogy valakit helyesnek láttam, és ahogy megismertem egyre kevésbé tetszett. És fordítva is, volt, aki nem tetszett különösebben, és ahogy megismertem egyre helyesebbnek láttam.

2014. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért állítják, mert valóban az, relatív. Mert akit te szépnek látsz vagy tartasz azt nem biztos hogy a barátod/barátnőd is annak tartaná és fordítva.

Szerintem te kevered a szépséget a külsővel......a szépség relatív és nem mindenkinek ugyanazt jelenti, viszont a külső igenis fontos valamilyen szinten, hiszen az fog meg és kelti fel a figyelmet (és ez lehet egy szexi száj, egy kidolgozott test, egy nagyobb orr, stb.) és vesz rá arra egy embert, hogy kíváncsivá váljon a másikkkal szemben :)

2014. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Pedig szinte minden relatív. Mindenki tetszik valakinek ... láttam már extrémen csúnya srácot is kapcsolatban, múlt héten pedig megismertem egy párt, ahol a srác kifejezetten jóképű volt (pedig én nagyon ritkán ismerem el az ilyet), a barátnője aránytalanul kövér volt, az egyik foga kilógott, vinnyogós hangja volt, haja sem sok, de nagyon kedves, segítőkész lány. A vőlegénye (mert igen, feleségül veszi) pedig büszkén fogta a kezét és bemutogatta mindenkinek. Itt inkább azon múlik, mennyire tudja a belső tulajdonságaival megfogni az egyik fél a másikat.

Annak meg örülj, hogy nem akadsz össze felszínes lányokkal. Sok buliba nem épp mélyenszántó emberek járnak, hogy minőségi kapcsolatra akadjanak.

2014. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na akkor nyugtasd magad ezzel. Amúgy van benne valami persze, hogy a többség hogyan látja a dolgokat, de ettől még nem lehet az egész társadalomra levetíteni ezt a dolgot. És általában szerintem egyértelmű, hogy kb. egy szinten álló emberek fognak kapcsolatot kialakítani. Persze ebbe nem lehet csak a külsőt beletenni, hanem a belsőt, kisugárzást, hátteret stb.-t is. Valahol egyenlíti egymást az átlag a kapcsolatban. De körbe lehet nézni, és vannak kivételek is, szóval ez nem ilyen egyszerű.


De az emberek gondolkodása is megérne pár szót, mert az én kapcsolatomba is pl. a barátnőm már kapta meg, hogy ő jobbat érdemelne nálam (persze férfitől), és én is kaptam meg lánytól/nőtől, hogy úgymond én érdemelnék jobbat. Ebből látszik, hogy a "konkurenciát" mennyire nem látjuk tisztán - vagy mennyire nem akarjuk tisztán látni, és emiatt nem is tudjuk megítélni teljes módon, hogy valakik összeillenek-e.

2014. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
10%
Akkor most, h megmondtad mkinek a tutit végre mki nyugodtan alhat ?
2014. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyi csak az egész, hogy a Nem jóképű emberek kevesebb embernek tetszenek. Ennyi.
2014. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

pont most láttam egy kérdésben egy lányt aki szerintem kövér és nem nézném meg az utcán tutira észre sem venném, max annyira, hogy megjegyezzem, hogy "ez is foglalkozhatna többet a kinézetével"

a válaszolók 90% azt írta hgoy milyen szép és szexi. ennyi.

amgymeg én hiszek benne hogy a szerelem bárhol megtalálhat, de olyan igai komoly párkapcsolat ritkán kezdődik szórakozóhelyen...

2014. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert a szépség relatív. Szerintem Mihalik Enikő gyönyörű, pasim meg kiszalad tőle a világból, mert hogy milyen feje van már.

Tadammm...

2014. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!