Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért áltatják itt a pasiknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áltatják itt a pasiknál siker lányok és a lányoknál sikeres pasik, hogy a szépség relatív stb böffenésekkel? Ugyanis nem az.

Figyelt kérdés

,,A szépség minden?


Volt egy érdekes kutatás, ami szerint az emberek a „szépséget” egészen hasonló módon értékelik. Azaz aki szép, az általában mások szerint is szép. Aki pedig csúnya, az általában a többiek szerint is csúnya. Többségében pedig a szépek a szépekkel, a csúnyák pedig a csúnyákkal szoktak kapcsolatot létesíteni (a „szép” meg a „csúnya” megítélése kultúránként eltérhet)."


Tapasztalom én is mindig, ha elmegyünk bulizni vagy akárhová 5 en pasik, akkor az összes lány kivétel nélkül ugyanazt a 2 srácot veszi csak észre, akik arcra jól néznek ki és magasak. Ha annyira relatív lenne, akkor lenne nő, aki 3 unkat is észrevenné és nem venne levegőnek minket, ha beszélgetünk velük. Krvrá nem relatív a szépség, csak bizonyos határok között. Aki 20 on évesen karvalyorrú, nagy homlokú, lapátfülű, kopaszodó, szőrös testű, nem szimmetrikus arcú, 175 cm alatti arra még nem nem nagyon láttam csajt rámozdulni, akárhogy is gondolkozok.


2014. jún. 26. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És ez neked új információ? Igen, vannak külső jegyek, amiket univerzálisan vonzónak tartunk, másokat pedig taszítónak. Viszont egyes extrém esetektől eltekintve azért ezt lehet befolyásolni, ha az ember úgy öltözködik, olyan frizurát hord, olyan az arcszőrzete (csak férfiaknak és conchitáknak) amik elfedik a hátrányait, és kiemelik az előnyeit.

Az összhatásba nagyon sok minden egyéb is belejátszik, mint a genetika. Stílus, tartás, testalkat (ez ugye azért eléggé a mi kezünkben van, még ha hajlamunk van is mondjuk a hízásra), mozgáskultúra (pl. ideges, kapkodó férfiakat nem tartanak vonzónak a nők), stb.

2014. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ideges, kapkodó.


Megmondom neked, a mai dolgozó pasik 80-90%-a ideges, idegroncs, kapkodó. Miért is? Mert pénz kell a családnak, a fenntartáshoz, a munkahelyet meg foggal körömmel meg kell tartani, mert napról napra szűnnek meg a mostani munkahelyek. Hogy a fenébe ne lenne már a pasik 80%-a idegroncs? Én kb 300 ismerősömből 290-et annak ismerek, folyton agyalnak, hogy mi lesz a jövőben velük, a családjukkal, a jövőjükkel, a munkájukkal. Aki ilyenkor nem ideges, az szinte már nem is normális. Vajon miért hal meg minden 2. férfi az 50-es, 60 as éveikben rákban, infarktusban, dohányzás stb miatt? 90%-ban a stressz, egészségtelen életmód miatt stb. Ne legyenek idegesek? Sajna már nem azt éljük, hogy nyugodtan lehessen ülni a babérokon.

2014. jún. 26. 13:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem azt mondom, hogy ez logikus, vagy jó, csak hogy így van. Most lehet ellene kapálózni, de ezek tények.

Amúgy pasi vagyok én is, ne valami válogatós csajszit képzelj ide :D

2014. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A szepseg tenyleg relativ.


Az igenyesseg viszont nem...sokszor szeretik osszekeverni a kettot es pasik millioja gondolja magarol,hogy nincs eselye a csajoknal, mert hogy "o csunya". A lof..szt, csak igenytelen, es lusta tenni ellene, igy inkabb talal valami olyan indokot, amirol nem tehet.


Pasik, nojetek fel vegre.

2014. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!