Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogy ismerkedjek így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogy ismerkedjek így, ha zárkózott vagyok? Társkereső kizárva.

Figyelt kérdés
Hiába mozdulok ki itthonról semmi értelme, mert itt nincs szingli férfi már, és egy faluban lakom. Amúgy még depressziós, és önbizalomhiányos is vagyok. Sokat jár az a fejemben hogy minek éljek, ha én nem kellek senkinek sem?
2015. szept. 10. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy kerül szóba rögtön a szex!?

Szerintem a pasik pont hogy megőrülnének attól ha szűz vagy,manapság már ritka kincs az ilyen. Nekik ez nem baj ,épp ellenkezőleg.

Én kimondottan tudok ismerkedni bárhol,de még így sem vetettem el anno az internetes ismerkedés eme formáját:)

randizgattam és hálisten nagyon pozitív tapasztalataim voltak/kivétel nélkül. Ez nem ciki,akárhogy is nézel ki és akármilyen beállítottságú legyél is.

Nekem írhatsz nyugodtan,adok tippeket,feltöltelek egy picit ha kell,szívesen segítek. Kár,hogy nem m.o-élek már különben seperc kirángatnálak a depiből:))

2015. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
En csak annyit szeretnek hozzafuzni hogy az egyedulletet is lehet ertekelni es kihasznalni arra hogy magadat is megismerd ,felfedezd,magaddal isjoban legy.a befordulas nem jo de a befele fordulas hasznos es szukseges is.aztan mindent maskepp latsz majd talan.nem kell az egyedul toltott idot mindenkepp elterelni mas dolgokkal.jo az hidd el.es ne depizz mert akkor tuti szuz maradsz ,bar apaca meg ugy is lehetsz :) jo bocs csak vicc volt
2015. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyedül is lehet élni

nem mindenkinek sikerül a sikeres társ kapcsolat.


Még fiatal vagy,még megtalálhatod a társad,

valaki hamarabb valaki később találja meg a párját.

A társkeresőn is ugyanolyan emberek vannak amilyenek az életben vannak,válogatni kell közülük,

hasonlót kell választani,tudom nagyon nehéz megtalálni a másikat.


Amúgy szex nélkül is lehet boldogan élni!

2015. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 GipszI ***** válasza:

Más kérdés: Miért laksz falun?

Ha ott rosszak a partalalasi lehetosegeid miert nem koltozol el varosba?

2015. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
egyetertek az utolsoval :)
2015. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
bocs nem az utolso mert kozben irtak, de a 13.valaszoloval :)
2015. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Fingkirály ***** válasza:
Költözz városba, mondjuk hozzám :) így egyből tök olcsó lesz mindkettőnknek a rezsi, lesz társaságod is, ami hátha kiránt a depiből, megtetszel nekem és elveszlek feleségül :))))
2015. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!