Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogy ismerkedjek így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogy ismerkedjek így, ha zárkózott vagyok? Társkereső kizárva.

Figyelt kérdés
Hiába mozdulok ki itthonról semmi értelme, mert itt nincs szingli férfi már, és egy faluban lakom. Amúgy még depressziós, és önbizalomhiányos is vagyok. Sokat jár az a fejemben hogy minek éljek, ha én nem kellek senkinek sem?
2015. szept. 10. 08:42
1 2
 1/17 LazyJones ***** válasza:
Tőled is meg kell kérdeznem, hogy a társkereső miért van kizárva? Lehet, hogy sok idióta van fent, de lehet ott is találni normális embereket.
2015. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért mert egy férfinak sem tetszik egy olyan 24 éves lány aki szűz.
2015. szept. 10. 08:48
 3/17 anonim ***** válasza:
ha normális férfival akarsz beszélgetni, akkor először egyáltalán nem kell erről. ergo honnan tudják, hogy az vagy?
2015. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 LazyJones ***** válasza:

Randiztam én már 36 éves szűzzel is, egyáltalán nem kizáró ok. Ha fejben rendben van, megvan a kémia, és jól érzem magamat a társaságában, miért kellene foglalkoznom azzal, hogy szűz? Ha úgy alakul a kapcsolat, idővel nem lesz az. Szerintem ez az egész szüzességi témakör túl van lihegve.

Amúgy ha társkeresőn szerinted probléma, élőben miért nem az?

2015. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert amikor megírom hogy nem szeretnék erről a témáról beszélni, akkor sejtik hogy az vagyok. Akivel randiztam is neki is megemlítettem hogy még nem voltam úgy együtt férfival furcsán is nézett rám. Úgy látszik nekem már csak a halál jár.
2015. szept. 10. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
meghalni azután is ráérsz, miután szétszexelted a puncidat
2015. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, 24 evesen meg nem kellene beparaznod, inkabb maguktol felnek, mert egy szuz csajhoz tobb turelem kell.
2015. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyebkent te is tartasz sztem eloszor olyan dolgoktol, amit eloszor probalsz, nem?
2015. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a rinyát, már ne is haragudj! Szedd össze magad, mert nem az a baj, hogy szűz vagy, hanem az, ahogy az élethez hozzáállsz. Eret lehet vágni a hangulatodtól! Ezen sürgősen változtatnod kell!


A társkeresőről meg annyit, hogy ha úgy gondolkodom, mint te, akkor harminc évesen is egyedül lennék. Most meg két gyerekem is van és egy jó fej férjem, mert felmentek társkeresőre. Sok hülye volt? jah, volt bőven. De nekem csak egy normális kell, nem száz. És ő is ott volt. Éppolyan csalódottan a többiekben, mint én. Mert oda is emberek járnak. Mindenképp több, mint a faludba, az tuti.


A szexről meg nem kell beszélgetni eleinte. Egyáltalán nem tartanak azért szűznek, mert nem akarsz szexről beszélgetni. Legfeljebb normálisnak. Szerintem ez nem akkora ügy, hogy ekkora drámát kellene csinálnod belőle.

2015. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még soha párkapcsolatom, én is elég zárkózott vagyok, de mégsem járnak ilyen hülyeségek a fejemben, hogy "minek éljek" és hasonlók. Hanem megpróbálom egyedül is jól érezni magam, ez hol sikerül, hol nem. Sok mindennel elfoglalom magam, egyetemre járok, sportolok, utazgatok, sorozatokat nézek, agyalós számítógépes játékokkal játszom, hát szóval elterelem a figyelmem az egyedüllétről. Viszonylag stabil, kiegyensúlyozott életet élek, és egész jól elvagyok, aztán ha majd megtalálom az igazit, még jobban leszek, én is kesereghetnék, hogy miért nincs barátnőm ,de ez csak felesleges energiapocsékolás lenne.
2015. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!