Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a vékony fiúk, hogy ők nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nektek innét üzenem: én 173 centisen vagyok 85 kiló, tehát van pár kiló plusz rajtam, és SOHA, SENKINEK nem kellettem még, még csak rám se nézett egy lány se. Az utcán is csak vékony vagy izmos fiúkat látok nővel. Úgyhogy ekkora marhaságot igen ritkán hallottam, ami itt megy elég sűrűn.
2015. szept. 4. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos a "magas vékony fiú" ültette el a bogarat a fülükben..
2015. szept. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10


Az önértékelési zavarban és önbizalomhiányban szenvedőknek hiába is mondom, hogy változtassanak magukon és hozzáállásukon, már megtettem itt, de semmi értelme nem volt, így inkább csak szánakozva nézek rátok, hogy hiába adok nektek pozitív segítséget, ti azt a magas egoizmusotok, kifogásaitok halmazai, lustaságotok és a negativizmusotok miatt úgyis elutasítjátok, mert ki vagyok én, hogy nektek pozitív tanácsot adjak?? Úgy sem hiszitek el, hogy sikerülhet! És azt se fogjátok elhinni, hogy a SZÉPSÉG RELATÍV, tehát mindenkinek más az ízlése! Ennyi!

2015. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert a pénztárcájuk is vékony
2015. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!