Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a vékony fiúk, hogy ők nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nektek innét üzenem: én 173 centisen vagyok 85 kiló, tehát van pár kiló plusz rajtam, és SOHA, SENKINEK nem kellettem még, még csak rám se nézett egy lány se. Az utcán is csak vékony vagy izmos fiúkat látok nővel. Úgyhogy ekkora marhaságot igen ritkán hallottam, ami itt megy elég sűrűn.
2015. szept. 4. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljes igaza van!
2015. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sztem van különbség vékony és vékony között.

Én pl. régen nagyon vékony voltam, nem kellettem senkinek(egyszerűen ilyen alkat vagyok, hiába eszek rengeteget, nem tudok meghízni). Viszont aztán elkezdtem edzeni, és így rakódott rám némi izom, most is inkább vékony vagyok, de már jól nézek ki (185 cm,70kg), ezzel az alkattal már bejövök a legtöbb csajnak.

2015. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg mert aki nagyon vékonynak mondja magát, az beesett vállakat, szúnyog lábakat ért alatta. Szerintem sincs gond a különböző alkatokkal, de tényleg van különbség vékony és vékony között, egész mást is érthetsz alatta mint amit egy kérdező/válaszoló amúgy gondolt.
2015. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
A szegény vékony fiúk nem kellenek. A kőgazdagok, na azok igen!
2015. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyere,cserélhetünk nyugodtan.Meglátod mennyire levegőnek néznek a nők a mindennapokban,és mennyire nem érdeklek egyet sem... :/

185 cm 67 kg vagyok kb.,de genetikai adottság miatt nem tudok hízni egyáltalán.

Én sem kellettem soha egyetlen nőnek sem,hiába adtam magamra,hiába csináltam bármit,egyszerűen mintha ott sem lennék.

Én meg csak jóképű,és izmos gyerekekkel látok barátnőt,de ez van.

Nem véletlenül tudom már,hogy soha nem lehet barátnőm,mert egyiknek sem születtem sajnos. :/

24/F

2015. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

@5

Oké, cseréljünk. De ha előnyt szerzek vele, akkor nem adom vissza. Csak az a kérdés, hogy ezt a tranzakciót hogy ejtsük meg. :D

2015. szept. 4. 22:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,szerinted nekem számít már?Nincs mit vesztenem,ennél már nincsen lejjebb a lejtőn...

Mikor egész életembe csak ezt kapom,hogy még csak szóba sem állnak velem,sőt még néha el is kerülnek a nők,ezek után hol érdekel már engem?

24/F

2015. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan, annyira vicces és megmosolyogtató olvasni a szánalmas siránkozó szövegeiteket. :D

Lassan már rosszabbak lesztek, mint egy párhónapos kisbaba. :)

2015. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Es ha te koveren nem kellesz nekik abbol miert kovetkezik h a vekonyakat szeretik? Elarulom neked se a koverek se a vekonyak nem kellenek nekik csak az izmosak.


185cm 67kg csak gyurj amennyit birsz.

2015. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22:39, igen, ezt nagyon jól tudjátok. Röhögni mások nyomorán, és bullshiteket írni.És akkor fel vagytok háborodva ha mocsári-manó vagy valaki más leolt titeket...amilyen a moZSdó ugye...
2015. szept. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!