Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy valakihez túl kevesek lennének?

Figyelt kérdés
Sokat hallom azt, hogy túl kevés vagyok ahhoz a fiúhoz/lányhoz, én ilyenkor arra gondolok, hogy ugyanúgy neki is vannak csontjai, bőre, ugyanúgy iszik, eszik, ürít, mint a többi ember. Úgy gondolom, hogy mindenkiben van valami különleges és elég bután fogják fel ezt, nincs olyan hogy valaki jobb vagy kevesebb lenne másnál, csak akkor van akadály, ha mi építjük fel magunkban.
2015. aug. 28. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, ennyi.

Ha valaki feltuningolná az adott személy önbizalmát máris nem úgy gondolkodna, hogy "túl kevés vagyok ahhoz a fiúhoz/lányhoz".

2015. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annak idején én is így láttam, de elkezdtem olvasni keleti bölcsességeket, tanító jellegű filmeket nézni, épp tegnap néztem meg a békés harcos útját, szerintem kíváló film lett, az is megtanít arra, hogy nincs lehetetlen.
2015. aug. 28. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:

1. mert az első kapcsolatom csúnya kudarccal ért véget és úgy éreztem elveszítem a maradék önbecsülésemet is. Nem voltam elég jó, megcsalt, és beleszeretett a másik lányba.

2. a második kapcsolatom végén konkrétan az arcomba mondta, hogy kevés vagyok hozzá, másra van szüksége

3. ha az oldalra adott válaszokból indulok ki néha, akkor is arra jutok hogy bizonyos szűk körön kívüli férfiakra ránézni sincs jogom, mert kevés vagyok hozzá. az én esetemben ez azt jelenti hogy kizárólag diákokkal ismerkedhetek, nekik TALÁN elég az, hogy én is tanulok még, és nem önállóan tartom el magam, hanem csak bizonyos plusz dolgokat és a szórakozásomat finanszírozom, a koleszt és a kaját, hazaútjaimat a szüleim állják. Úgy vettem észre egy 22 éves lány esetében ez már nagy szégyen és egy valamivel jobban a saját lábán álló fiú még ha fiatalabb nálam, sem látna esélyt bennem.

Most csak felsoroltam három olyan okot amivel személyesen szoktam találkozni.

2015. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerü logika. Most pl én csúnynyácska, kicsit lökött, unalmas és töketlen csóró sráckénk szrinted mennyi esélyem volna egy csinos, okos, pénzes és életvidám lánynál? Na ugye hogy semmi. Ha valaki jobb, az akkor szintén 'jó' társat szeretne magának, aki mellett nem unatkozik vagy nem kell szégyenkeznie.
2015. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki egy nagyvilági életet él és buliból bulira jár a magángépén, ahhoz én kevés vagyok minimálbéres munkásként.


Igen, pénz az összehasonlítási alap, na meg az életstílus, amit én se követni nem tudnék se finanszírozni.

2015. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!