Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyeim lennének egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim lennének egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Szóval nem mellékelek képet és nem is árulok el sokat magamról elsőre hisz nem "HR-es mustra" miatt teszem fel a kérdést. Ismerjük be ott zömmel olyanok vannak akiket semmibe sem vesznek a nők meg egy vékony réteg akik nem érnek rá nőket hajkurászni. Azt szeretném tudni hogy milyen paraméterek adatok jellemzők kelljenek ahhoz hogy ott rámírjanak de legalább válaszoljanak?értem ezalatt milyen kor, végzettség , mekkora vagyon, hány diploma és fog szükségeltetik....

én amúgy a filmesen ronda(tehát nem echte ronda) emberek közé tenném magam aki nem kapná meg a hősszerelmes karakter szerepét de amolyen jellegzetes fazon



2015. aug. 17. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs képed, akkor azért nem fog visszaírni senki. Ha van, de ronda vagy (vagy csak nem különösebben jóképű), akkor meg azért.
2015. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem félreérthető volt. ide nem melléklek képet mert nem előszűrést akarok hanem objektív adatoknál maradnék...a szubjektív külsőmet majd ott látják az oldalon ha tényleg belevágok
2015. aug. 17. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, milyen paraméterek "kellenek", neked a saját paramétereiddel kell boldogulnod. Légy őszinte, mert úgyis kiderül, ha nem ugyanolyan vagy, mint amilyet az adatlapodra leírsz.
2015. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te arra vagy kíváncsi,hogy miket kell behazudni magadról,hogy a nők rád írjanak.
2015. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem csak arra hogy érdemes e regisztrálnom
2015. aug. 17. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szétnézni szétnézhetsz, én is regisztráltam kíváncsiságból párra.


A "móka" ott kezdődik, ha beállítod, hogy csak azokat listázza akik pl. minimum 1 hete beléptek... Először én is néztem, hogy hűűű mennyi csaj, és köztük mennyi csinos és (adatlap alapján) értelmes, aztán pikk-pakk a több százból maradt kb. 30-40 (legalábbis ha Debrecenre szűkítek), a felük túlsúlyos, a negyedük a tipikus "szürke egér", a másik negyedben pedig agyhalott plázacicák is szép számmal vannak. Így csak 4-5 lánynál kell szerencsét próbálni, de azoknak már így is 100+ olvasatlan levele van...


De ha pesti vagy, akkor még értelme is lehet, de Bp-től kisebb helyeken iszonyat sovány az AKTÍV tagok felhozatala.

2015. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy jóképű vagy gazdag.

Ha nagyon, akkor 99% az esélyed, bár akkor nem is szorulsz rá társkeresőre.

Ha átlagos, vagy átlag alatti vagy, akkor 0%.

2015. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!