Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítanak el a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el a nők egy jóképű, intelligens, jól szituált, de kissé félénk férfit?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó. Neten ismerkedett, és többször is eljutott randiig, de második találkozót egyik nő sem akart. Pedig a férfi jól néz ki, a személyisége is teljesen rendben van, diplomás, jó állása van. Kicsit talán bátortalan, de csak amíg izgul. Vagy a félénkség ennyire kizáró ok?
2015. aug. 26. 21:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
28-as vagyok: én rád értettem, hogy ismered, ha tényleg barátod, az nem derült ki, hogy nem mély barátság, mert igaz, akkor nem is kérdeznéd a többi nőt, mi lehet a gond. Így látatlanban nem tudhatjuk, de ha te elmész vele randira, lehet, hogy egyből kiderül, mi a baj. Ha nem talál senkit, ajánld fel neki viccből ezt az opciót, hátha kap rajta. Ha nem nem jössz be neki és ne erőltesd.
2015. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
# 31: Azért szerintem annál jobban ismerem, mint amennyire egy első randiból meg lehet ismerni valakit. Ezért is furcsállom a felvetést, hogy mások olyan tulajdonságokat vehettek rajta észre egy első randin, amit én nem vettem észre 10-12 találkozás után. Maximum az lehetett tényleg, hogy randikon nagyon izgult, én meg nem ilyen helyzetben láttam eddig, hanem felszabadultan.
2015. aug. 27. 16:18
 33/39 anonim ***** válasza:
32%

Mert nekik nem elég jóképű, vagy pénzes, ennél több kell. "Nemkell az Ordas, Turbó-ment akarok!"

A diploma, intelligencia egy nőnek teljesen huszadrangú.

2015. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Azért mert a nő nem érzi ennek ellenére, hogy mást is el tudna vele képzeli nem csak beszélgetést.

És nagyban függ a nő céljától.

Ha vki komoly kapcsolatot TÉNYLEG AKAR akkor fontos amit leírtál. Ha nem, akkor a szexuális vonzás a lényegesebb, ami nem volt meg.

Egyébként ha ráadásul a nő is határozatlanabb akivel találkozott, akkor az tényleg nem lehetett jó párosítás.

2015. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a mai nők sajna
2015. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kiteszi,hadd hűljön típus,attól én is menekülök.Az is lehet,hogy csak hülye nőket fogott ki,akiktől beidegesedett.
2015. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Küld hozzám! :)
2015. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

29: Amit leírsz, az nem randi. Hanem ún. vakrandi.

Randi az, amikor valakivel már kiválasztottátok egymást kedvesnek, és elkezdtek járni, elkezdtek egy párkapcsolatot.

Vakrandi, amikor legelőször találkozol valakivel, hogy megnézd, közelíti-e az illető megjelenésben, személyiségben a meglehetősen körülhatárolt párkeresési vágyaidat.

2015. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A vakrandibaz, mint a nevében is benne van, mikor meg képet se látni a másikról.Egyébként jaa, a mai nők tényleg a szikrát az extra pluszt keresik már az első randin is, ha az nincs meg akkor lehet a másik akármilyen szimpatikus vagyvjó beszélgető partner, nem lesz folytatása, ezt el kell fogadni a nők ennyire érzelem orientáltak, ha pechjükre épp egy tuskónàl érzik a kémiát akkor olyannal is képesek járni, mégha később nagyon is megbánják.Ellenben mi férfiak nem a szikrát hanem a biztonságot a keressük egy kacspcsolatban.Legyen szimpatikus a kiszemelt, lehessen vele jókat beszélgetni és kb ennyi elég is a szerelem úgyis mrgjön majd idővel ha jól választottunk, nem kell az első randin csodákat várni..
2021. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!