Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítanak el a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el a nők egy jóképű, intelligens, jól szituált, de kissé félénk férfit?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó. Neten ismerkedett, és többször is eljutott randiig, de második találkozót egyik nő sem akart. Pedig a férfi jól néz ki, a személyisége is teljesen rendben van, diplomás, jó állása van. Kicsit talán bátortalan, de csak amíg izgul. Vagy a félénkség ennyire kizáró ok?
2015. aug. 26. 21:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
28%
Mért? megmondom, hogy mért. Mert semmi férfiasság, lovagiasság nincs benne azért. Pont az a legfontosabb. Lehet a hangja is olyan, mint egy kislánynak vagy egy melegnek. Ezernyi oka lehet. Vagy sóher.
2015. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
26%

"személyisége is teljesen rendben van"


Ha félénk, akkor nincs teljesen rendben a személyisége. A személyiségből a nők gyakorlatilag a határozottságot, rámenősséget értékelik a legjobban (sőt nem is nagyon értékelnek sok minden mást ezen kívül).

2015. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a félénksége miatt. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, akit először fényképen láttam, később baráti társaságba is bekerült. Fénykép alapján azt mondtam ki ez a modell pasi, elképesztően jóképű. Majd élőben gyorsan lejött, mennyire határozatlan, nem tud kiállni maga mellett, hagyja, hogy kicikizzék mások, stb. szóval ez így már nem vonzó. Egyébként azóta van barátnője, a lány kevésbé csinos hozzá képest egyébként.
2015. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tapasztalatom szerint nagy átlagban a mai fiatalabb generációjú nőknél nem jó pont a jóképűség, jól szituáltság, intelligencia, félénkség stb. Bárki bármit mondhat, ha valaki kicsit is figyeli a világot, benne járkál, benne él, sajnos ez az igazság. NAGY ÁTLAGBAN, nem mondom, hogy minden nő ilyen. Ha te nem vagy ilyen, akkor miért érdekel a többi nő ízlése? Neked tetszik, nem? Akkor rajta és sz*rd le mások véleményét, attól, hogy valami/valaki a többségnek nem kell, nem értéktelen. Sőt, a közízlés általában elég rossz...
2015. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Veled akar összejönni, csak nem meri megmondani.

És ezért valójában neki nem jönnek be a randin megismert nők.

:)

2015. aug. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

24:

Ez igaz.


Talán Einsteintől ismerjük ezt a megállapítást:

A többség téved.


Pont.

2015. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Sok nőnek nem jön be a félénk pasi. Személy szerint én kifejezetten imádom a félénkebb, visszafogott pasikat! A szövegelős, műmájeres, jópofiktól feláll a szőr a hátamon... :)
2015. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj, nem ismerjük. Lehet, hogy van valami belső tulajdonmsága, ami nem megnyerő, neked barátod és elfogult vagy.
2015. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

# 19-20: Kép alapján az általa kiszemelt nők hajlandók vele találkozni, szóval tuti nem a külseje miatt utasítják el.

# 21: Nem, ezek egyike sem igaz rá.

# 22: Ebben igazat adok, csak az a fura, hogy szerintem nem lehet egy első randiból megítélni, hogy valaki mennyire félénk, amikor mindenki izgul.

# 24: De akkor miért olvasom állandóan azt, hogy ezek alapján döntenek a nők?

# 25: Én nem olyan régóta ismerem, a randizós tapasztalatai viszont már egy éve ugyanazok.

# 28: Nem vagyunk közeli barátok, közös társaságból ismerem. Nem hiszem, hogy egy első randin annyira alaposan meg lehetne ismerni a belső tulajdonságait.

2015. aug. 27. 10:16
 30/39 anonim ***** válasza:
Hát azért írják ezt, mert az egy dolog, hogy mit mondanak a nők arról, hogy mit szeretnének, de ettől általában teljesen eltér, ami igazából érdekli őket. Talán ennek nincsenek is tudtában.
2015. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!