Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítanak el a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el a nők egy jóképű, intelligens, jól szituált, de kissé félénk férfit?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó. Neten ismerkedett, és többször is eljutott randiig, de második találkozót egyik nő sem akart. Pedig a férfi jól néz ki, a személyisége is teljesen rendben van, diplomás, jó állása van. Kicsit talán bátortalan, de csak amíg izgul. Vagy a félénkség ennyire kizáró ok?
2015. aug. 26. 21:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem jössz vele össze? Problem solved...

(Jaj, jön a duma mindjárt, hogy te boldog kapcsolatban élsz amúgy.... :D)

2015. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
# 11: Pont azért lennék rá kíváncsi, hogy vajon miért utasította el x nő az első randin, mert nekem eléggé bejövős. (Igaz, én alaposabban ismerem, nem csak egyszer találkoztunk.) Tehát engem továbbra is a kérdésre adott válaszok érdekelnének, de még nem nagyon jött érdemi válasz sajnos.
2015. aug. 26. 22:03
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiúbarátom nekem is van. Az a megoldás, hogy a csajok teljesen ostobák - tisztelet a kivételnek.
2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vált ki belőlük erős érzelmeket. A diploma, jó állás stb. mind logikus dolog, ami a nőket kevésbé érdekli.
2015. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
14.: "jól néz ki, a személyisége is teljesen rendben van" - ez sem vált ki érzelmeket?
2015. aug. 26. 22:10
 16/39 anonim ***** válasza:
Ha kicsit unalmas, kiszámítható, akkor nem.
2015. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
# 16: De ezt egy randi alapján hogy lehet megállapítani?
2015. aug. 26. 22:13
 18/39 anonim ***** válasza:

"jól néz ki, a személyisége is teljesen rendben van"

11. vagyok.

Hogy őszinte legyen, volt ilyen pasi (igaz, csak egyszer randiztunk), nagyon helyes volt, normális, intelligens, nem egy bunkó, de valahogy mégsem váltotta ki belőlem azt a pluszt. Hogy miért, nem tudom megindokolni.

Azóta is, facen megnézem a képeit, ha tesz fel újat, és most is elismerem, hogy igen, jó pasi, de valamiért nem indult meg bennem semmi.

2015. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem volt meg a kémia...

Ha valaki jól néz ki és a személyisége is rendben van, annak nem a neten kellene ismerkedni.

Küldj róla egy képet, és megírom jól néz-e ki.

2015. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd nem tudna fel tenni egy profil képet? És nem poénnak szánom!!
2015. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!