Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, hogy sokan nem találják meg a társukat ez miért van így?

Figyelt kérdés

A fiúk nem tudnak fiúk lenni

nem tudnak kedvesek,hűségesek,megbízhatóak,kitartóak lenni

a fiúk nem tudnak virágot,desszertet adni,figyelmesek lenni a lányokkal szemben


a lányok szintén nem tudnak kitartóak lenni

mivel a mai fiatalok nem kitartóak ezért sokáig nem is lesznek együtt...

talán ez is egy hiba



#kapcsolat #tönkretett kapcsolat
2015. aug. 25. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Rossz a felvetés.Én amit írtál fiúknak,mindegyikre képes vagyok,és meg is tenném,ha lenne kinek.

DE mivel nem születtem helyesnek és izmosnak,így a nők emberszámba sem vesznek,teljesen mindegy mit csinálok...

Pedig nálam amiket felsoroltál alap dolgok,sőt ennél még sokkal több is... :)

24/F

2015. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát már bocs de attól ,hogy egy fiú kedves, hűséges megbízható és kitartó nem lesz sokkal jobb esélye társat találni. én nagyon úgy látom, hogy a társkeresésben ezek a tulajdonságok vajmi keveset érnek.
2015. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Izmosnak nem születni kell.


Én nem vagyok egy bombázó, az arcom se szép, és nem teperek a párom után, hogy ezzel tartsam meg. Kedves vagyok és hűséges, nem igazán megbízható és kitartó sem (szerintem, azon a véleményen vagyok, hogy minek izzadjak vért érte, ha ő mást akarna). Mégis van egy párom, akit nagyon szeretek, ha elhagyna nagyon fájna, de nem kötném fel magam bánatomban ezzel szemben.


Véleményem szerint az emberek egy részével az a baj, hogy túlságosan teper, stresszel, féltékenykedik, hisztizik, vagy egyéb baja van. Lazán kell venni és nem azon siránkozni, hogy nincs senkim, meg halálra alázni a női és férfi nemet, olyan klisékkel, hogy:

a nők csak a gazdag, csupa izom, bunkó állatokat keresik,

a férfiak csak a nagymellű, kerek fenekű, vékony derekú, szexbombákért vannak oda.


Nekem kicsi a mellem, túlsúlyos vagyok, nagy a fenekem, szerintem nem túl szép az arcom mégis szeretve vagyok és viszont szeretek. Pedig sosem kerestem, kutattam a társam, csak úgy jött.

2015. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan rágörcsölnek, nem kellene ennyire. Egy párkapcsolatban az embernek jól kellene éreznie magát, nem azért kellene, hogy ki legyen pipálva ez is és ne legyen valaki egyedül.
2015. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hülye média miatt, mert minden gagyi sorozatból az sugárzik, hogy kell a másikon áttaposni, hogy kell a másikat kigúnyolni, átvágni. Láttál te már egyetlen olyan népszerű sorozatot is, ahol az általad említett értékeket propagálják?! Na ugye... És mivel mindenki az ilyen sorozatokon szocializálódik, egy idő után már ez lesz számára a természetes.
2015. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ja, és aki szembe megy az árral, az eleve ki van rekesztve, szentfazéknak van bélyegezve.
2015. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Plusz az emberek álomvilágban élnek, szintén a média miatt, várnak a ki tudja kire, de addig is használják a másikat, majd ha megunják, egyszerűen a kukába vágják.
2015. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt hiányoltam, hogy gyakorlatilag nincs udvarlás. Vagy legalábbis felénk nem divat. Valahogy az a kevés fiú aki irántam érdeklődött, rögtön járni akart volna, pedig alig ismertem őket. Egy kicsit kérettem magam, már tovább is álltak. Végül megtaláltam a párom, de vele sem ismerkedtük valami sokáig. Szerencsére ettől függetlenül nagyon jól alakultak a dolgaink, de másképp is lehetett volna. Végül is ez is a kitartás hiánya.
2015. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiúk tudnak kedvesek, tisztelettudók és hűségesek lenni, csak az olyan nem kell senkinek. Maximum friendzóne-ba.

A lányok elvárásai pedig olyanok, hogy még véletlen se tudjon megfelelni nekik senki. Nem a zsömle kicsi, a pofájuk nagy...


A kihasználás meg a világ legtermészetesebb dolga. Aztán ha kifogtuk a nagyobb halat, visszadobjuk a kisebbet, így van ez rendjén ugye...

Ha belegondolok hogy ezek fognak öreg koromra eltartani...brrrrr.

2015. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!