Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasikat ennyire kiakasztják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat ennyire kiakasztják, ha társkeresőn sikertelenek?

Figyelt kérdés

netes társkeresőn volt, ő irt rám, nagyon nagy beszélgetés nem volt. Egyszercsak bejelenti, hogy elment a kedve ettől, az élettől is, sose volt jó pasi, sose szerették a nők. 60 levelére 4 válasz jött. Törölte magát.

Én meg komolyan megsajnáltam. Ennyire nagyot ütnek ezek a dolgok? (amúgy meg egyáltalán nem nézett ki rosszul)


2015. aug. 24. 01:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

60-ból 4 válasz és ez olyan rossz? pff...

Én sem nézek ki olyan rosszul,de nálam 6-700 levélből 0 válasz jött.Nos akkor én ezért verjek szét mindent,vagy mit?

Megszoktam már,élőben is pont ugyanez van.

24/F

2015. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom...32 éves elvált(gyerektelen)nő vagyok.Kép alapján(nem 10 évvel ezelőtti képet tettem fel,hanem aktuálisat,és nincs kiretusálva) sok levelet kapok,de amint megmondom a koromat,nem válaszolnak többször...Szóval a pasik se jobbak,mindenkinek huszonéves kell...biztos azt hiszik,"mostazonnal" gyereket kell nekem csinálni,pedig nincs ilyen szándékom...No meg az se szokot tetszeni,hogy az anyámmal lakom,merthát akkor ő hová fog költözni?Mondtam,ha valakivel odáig jut a dolog majd bérelünk közösen lakást(egyedül nekem erre sajnos nem tellik Budapesten a közalkalmazotti fizumból).Ja,hát ő nem megy albérletbe8mert az milyen égő már) és különben se akar eltartani(???)...És még a nők pénzéhesek meg vannak elszállt igényeik?A pasiknak is modellalkatú,huszonéves nő kell,lakással,diplomával 200 ezres fizuval...
2015. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem Badoo-n és Tinderen is nulla találatom van több hét után, Badoo-ról már le is töröltem magam. De lesz.rom, élőben ennél jóval sikeresebb vagyok, akkor meg minek éljek virtuális életet?
2015. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Így nem is érdemes társkeresőzni...

Én nőként fél évig társkeresőztem aktívan. Több oldalon is fent voltam (fizetősön is), én is írtam a nekem szimpatikus embereknek, ahol közösségi funkciók is voltak, ott aktívkodtam, fórumoztam, blogoltam, stb. Volt pár randim fél év alatt, de nem ott találtam meg a szerelmet.

A társkeresőzést egy lehetőségnek tekintettem a sok közül, egy ismerkedési csatornának csupán, ami arra jó, hogy új embereket ismerjek meg, akik között esetleg a párom is megtalálom. Lettek kedves ismerőseim, haverjaim, de ennyi. Nem keseredtem el, nem adtam fel, hanem továbbra is nyitott szemmel jártam. Végül élőben találtam társat (ő is fent volt társkeresőn, akár ott is összefuthattunk volna...)

2015. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csodálkozol, Kérdező? Kíváncsi vagyok, neked a pasi helyében meddig tartana a türelmed, de komolyan.

Tudod, az 500-dik válasz nélküli levél után már a legtürelmesebb pasi is úgy lesz a nőkkel, mint a nyuszika a medve fűnyírójával.

Azonkívül, ahogy írták, rengeteg a kamureg és a Google-ről lecsórált kép.

2015. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jól mondja #15-os.

Ha megpróbálsz valamit, elsőre nem sikerül, rendben. Megpróbálod máshogy, fejleszted magad, megpróbálod újra, megint nem sikerül. Pár száz levél után pedig tényleg nem látja a férfi, hogy ennek az egésznek bármi értelme lenne és magában keresi a hibát, hogy mit csinált rosszul.


Pedig a válasz nagyon egyszerű. A nők nem is ismerkedni járnak fel társkeresőre, illetve, amelyik igen, az a halom levélből max 5-10-el tud beszélgetni egyszerre. Innentől kezdve teljesen lényegtelen, milyen leveleket írsz, meg milyen profi fotókat csinálsz magadról.


A férfiak túl komolyan veszik a társkeresőt, ezt nagy problémának látom. Ha tudnák mi van a másik oldalon...

2015. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!