Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasikat ennyire kiakasztják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat ennyire kiakasztják, ha társkeresőn sikertelenek?

Figyelt kérdés

netes társkeresőn volt, ő irt rám, nagyon nagy beszélgetés nem volt. Egyszercsak bejelenti, hogy elment a kedve ettől, az élettől is, sose volt jó pasi, sose szerették a nők. 60 levelére 4 válasz jött. Törölte magát.

Én meg komolyan megsajnáltam. Ennyire nagyot ütnek ezek a dolgok? (amúgy meg egyáltalán nem nézett ki rosszul)


2015. aug. 24. 01:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
3 hónapot volt fennt
2015. aug. 24. 01:47
 2/16 anonim ***** válasza:

nem is hívott el téged randizni?


Attól is függ, hány éves. Kis idióta tizen- huszonegynéhány éveseknek, akik isznak, dohányoznak, agyon vannak tetoválva, van párjuk, falják egymást az után, bunkók, parasztok. Ő meg nem ilyen és mondjuk 30 feletti, jó, hogy kiakad.

2015. aug. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért ne akasztanák ki őket?

Nem csak a nők lehetnek érzékenyek, és viselheti meg bármi.

Mondjuk ha nem jó levelet ír, sablonszöveg, stb, érthető, hogy nem válaszol rá senki.

2015. aug. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen. Tudod nagyon rosszul tud esni ha látunk egy szimpatikus lányt. Úgy érezzük hogy na ez pont jó lesz páromnak. Egy kis szeretettel és törődéssel ha hűsgesek leszünk egymáshoz akkor hoszabb távon is működni fog. Kirándulunk, Balcsira járkálunk, hűlyéskedűnk egymással..

Aztán mégse lesz ezekből semmi se mert a leányzó kikosaraz, inkább ősszejön valami gy.ökérrel, aki negyed annyira nem törődik a lánnyal mint mi tennénk. Tudod ez nagyon bosszantó tud ám lenni.

2015. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Még ezen kívül az tud marha bosszantó lenni, amikor már úgy érzi az ember, hogy na most talán sínen van, végre neki is lesz valakije, kezdi beleélni magát, erre derűlt égből a villám csapás, kedves leányző bejelenti, hogy neki még sem jó, mert más tetszik, az exe tetszik, meg tudja a fene, hogy ki tetszik neki. Akkor szórakozzon az exével. Ezért nem társkeresőzök, meg ismerkedek évek óta, semmi értelme, azon kívül, hogy esetleg találkoznék néhánnyal jobb esetben, másnap meg semmi. Meg aztán egy nőnek lehet az átlagos, szép, csúnyácska, rajtam kívül még vagy másik száz férfi ostromolja, aminek a vége az, hogy valakit azok közül választ, csak engem nem. Lehet, hogy ez sírásnak hangzik tőlem, de ez az igazság, úgyhogy kezdek bele törődni, hogy egyedül maradok, ha eddig kibírtam 10-11 évet, a többi már semmi.
2015. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*leányzó
2015. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

60ból 4 visszaír... az elég jó arány.


Nálam ez kb 200ból 1 arány. Az se tart tovább 3 levélváltásnál, mert a kisasszony nem válaszol, avagy nem tud kérdezni.

2015. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is az ő képe volt. Vagy egy unatkozó fiatal volt.
2015. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kamuregisztrációk nem írnak vissza.

Egónövelő célból ott lévő pitsák szintén nem.

Egyendroidok meg... jobb ha nem :)

2015. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szétesett a társaságom, megpróbáltam hát a társkeresőt, gondoltam, majd sikerül.

2 évig voltam fenn, több száz elküldött levél 5 randi elkeseredett nőkkel, akik aztán lekoptattak, miután megszedték magukat önbizalommal.


Egy pár tanács, aki társkeresőzni akar:

1) Nem szabad komolyan venni. Ez a legfontosabb. NE vedd komolyan. Attól, hogy egy nő nem ír vissza, az nem azért van, mert ronda vagy, rengeteg oka lehet.

2) Lényegtelen milyen levelet írsz, ha nem bunkó vagy szexuális tartalmú, úgyis az adatlapod alapján dönt, hogy visszaír-e.

3) Attól, hogy társkeresőn vagy ne zárkózz el, ha buszon mosolyog rád egy lány, akkor menj oda hozzá.

4) Ne írj rá olyan nőkre, akik nem tetszenek neked csak azért, mert nem kapsz válaszlevelet.

5) A nők is emberek, nem kell valami felsőbbrendű lényként tekinteni rájuk, nem kell agyonbókolni őket.

6) Ha egy kicsit is kényelmetlenül érzed magad, picit is elkeseredettnek, azonnal töröld magad onnan.

7) Olyan társkeresőre ne menj, ahol alapdolgokért is fizetni kell, mert ott a nők 90%-a tuti kamu.

2015. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!