Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő meddig próbálkozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő meddig próbálkozhat egy férfinél akitől nem kap egyértelmű visszautasítást?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolult, amikor megismert azt hittem fel akart szedni, hallottam h kiakadt meg h lemondott rólam igaz lehet távolságtartó voltam vele. Aztán nem beszéltünk pedig minden nap találkoztunk, közben kitudódott h tetszik nekem rá meg nyomult egy nő de már nincs a képbe később udvarolt egy csajnak de már ő sincs a képbe...viszont most jóba vagyunk, így nem tudom h ezek után h régen megtudta h tetszik merjek e lépni, vagy ő csak büszkeségből nem lép e nem tudom. Elég csendes pasi, meg nekem az jött le h határozottan kell vele tudatni a dolgokat csak félek h tőlem már tolakodásnak venné. De nagyon megkedveltem nem akarom h azt higyje nem értek a szóból, viszont sokszor meg olyan érzésem van h akar, csak nem mer lépni.
2015. aug. 21. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy férfinek kellesz az lép feléd, mindig. Még a legeslegfélősebb is:)

Ebből egyenes arányban következik, hogy ennél a pasinál esélyed maximum 1-2 döntésre van, többre nem, mert nem akar téged igazán.

Én kihagynám a helyedben ezt a fazont.

2015. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" rá meg nyomult egy nő de már nincs a képbe később udvarolt egy csajnak de már ő sincs a képbe..."


Meg ezek a nőcik nem lettek volna ha egy normális fazon lenne (és te kellenél neki igazán)-de nem az.

2015. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Központozás hiánya...képbe...higyje...


Ha esetleg nem jönne össze a sráccal, amit szívből sajnálnéék, én tudnék neked valakit innen az oldalról, akivel sztem tökéletesen megértenétek egymást.

Kicsi, frusztrált, dühös alak, de tele van érzelemmel.

2015. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az egyik nőt régről ismertem és az én rajongásom a pasi felé elég nagy volt emiatt startolt rá nem volt köztük semmi, a másik nő is csak a külsőségek miatt akarta a pasit. Meg ő nagyon zárkózott konkrétan csak a haverja jelenlétébe dumál nőkkel meg ugy alapból senkinek sem nyílik meg...neten se hinném h ismerkedne face-n sincs fent.
2015. aug. 21. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik nőci se lett volna a tagnak, ha valóban te kellenél/kellettél volna.

Egy pasinak ha igazán kell egy nő, akkor a többi nő nem érdekli, észere sem veszi őket, ha pedig bepróbálkoznak akkor pattint mindenkit, és csak arra az egyre fókuszál.

2015. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó csak eddig azt olvastam itt h a nő adjon egyértelmű jeleket mert a pasiknak kb semmi nem egyértelmű...én meg semmi jelet nem adtam azon tùl h kitudódott h tetszik.
2015. aug. 21. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
A 24%-os nem véletlenül 24%-os, mert nagyon nagy baromságokat ír. Ha egyszer már visszautasítottad, joggal hiheti azt, hogy nincs esélye nálad. Egyértelműen jelezd neki, hogy igenis van, és próbálkozz nála!
2015. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!