Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez visszautasítást jelent? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez visszautasítást jelent? 20L

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig közeledett hozzám az egyik fiú barátom. Mire oda került volna sor a sok ostromlás után, hogy megbeszéljük a dolgokat, amit mellesleg ő hozott fel, azt mondta: Ha nem lenne bnőm, akkor azonnal belemennék...Miután ez elhangzott is kedveskedett, csapta a szelet.

Most ez mi akart lenni?


2015. máj. 25. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Felejtsd el,ennyi.

Röviden és tömören.

Barátnője van,igen,visszautasított.

2015. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Hát nem tudom, én nem bíznék meg olyan emberben, akinek kapcsolata van és közben másoknakra is nyomul... Veled is ugyanúgy megcsinálja...
2015. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a srác, azért ez annyira mégse volt visszautasítás, hiszen kifejezte a vonzalmát (ha nem lenne barátnője, belemenne). Én pasiból vagyok, de nem nagyon bíznék egy ilyen emberben, hiszen ha van barátnője, akkor eleve miért próbálkozik más lányoknál. Próbáld őt kizárni az életedből, mert csak teljesen feleslegesen rabolja az idődet és az energiádat.
2015. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekben nem szabad bízni.Elég érdekes,hogy a nője mellett másfelé is kacsintgat.
2015. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van barátnője akit nem fog ugyan otthagyni érted, de azért szeretné nyitva hagyni feléd az utat hátha esetleg más miatt kisiklik a kapcsolat
2015. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!