Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek és Urak! Leszólítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek és Urak! Leszólítási próbálkozásaid során az esetek kb. hány százalékában nem kapsz visszautasítást két mondaton belül?

Figyelt kérdés
Bár a nők alig-alig szólítanak le valakit, de érdekelne az ő tapasztalatuk is. Értelemszerűen annak van értelme választ adni, akinek már volt néhány próbálkozása, a "soha nem szólítottam még le nőt", "egyszer odamentem egy fiúhoz, azóta házasok vagyunk, és jön a baba" hozzászólásoknak nincs sok értelme.
2015. máj. 23. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

0% volt ilyen.Nem számoltam pontosan hány próbálkozásom volt,volt elég sok,de mindegyik lekoptatott,rosszabb esetben,kinevetett,megalázott.

Szóval mindig 1 mp alatt elküldtek a búsba...

23/F

2015. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

13-ból 2x mondtak igent.

Marhajó arány :)

2015. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Lány vagyok. Hétszer adtam tudtára egy-egy férfinak, hogy komolyan tetszik ebből négy elutasított, egy csak szexelni akart, kettővel pedig jártam/jelenleg is járok.
2015. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Én többször szóítottam már le ismeretlen nőket és férfiakat is egyaránt, pl. hogy útbaigazítást kérjek, vagy hasonló. Általában mindkét nem elég segítőkésznek bizonyult, nem utasítottk el :)
2015. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én többször csináltam. Szám szerint nem tudom de az a durva ,h amikor piás voltam nagyon akkor többször bejött mint józanul, komolyan. Nem vágom és soha nem emlékszem pontosan ,h hogy is történt
2015. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahh összegeztem a kedvedért :)

30 évem alatt, 28 nőt szólítottam le, ezt 17 évesen kezdtem.

Ebből 4 nővel volt komolyabb kapcsolatom.

5 nővel volt laza amit nem mondanék párkapcsolatnak mert többnyire szexről szólt meg szórakozásról.

Volt még 4 lány aki nem utasított el, de csak barátság alakult ki ebből 3 a mai napig tart.


Szóval 15 nő utasított el. Ebből 7 baromira lenéző és bunkó volt.

2015. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrét visszautasítást ritkán szoktam kapni, de mindig kiderül már a legelején, hogy teljesen esélytelen vagyok. 29/F
2015. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28 vagyok, több száz ismerkedési kísérlettel történő leszólításon vagyok túl, ebből 0% tekinthető sikeresnek.
2015. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

19 éves lány vagyok, mindig mindenkit elhajtok, de sosem vagyok bunkó. Azért teszem ezt, mert egyrészről vigyázok magamra ezen a téren, másrészről úgy szeretek ismerkedni, hogy azokkal alakulhat ki valami akikkel a hétköznapokon is együtt vagyok, és idővel beleszeretek a személyiségbe.

Attól még hogy külsőre bejön valaki...

2015. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző egyik barátnőm ugyan ezt hangoztatta, amíg nem jöttem én ;)
2015. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!