Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek nem számít a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem számít a pénz és a külsőségek, akkor miért csak a sportos, szépfiúk vagy a vagyonosak kaphatják meg a csinos nőket?

Figyelt kérdés

45 éves vagyok. Saját és barátaim tapasztalatából kimondhatom, a nőknek igenis a pénz és a külsőség számít csak!

Kamaszoknál persze még más a helyzet, de 25 feletti hölgyeknél egyértelműen ezek dominálnak a párválasztásnál.

Több barátom elvált, (én magam is) néhány még a házasságig sem ért el. Mind becsületes, dolgos ember, káros szenvedélytől mentesek. Nem gyagyák, nem ratyik, nem melegek. Két alapvető problémájuk van, nem gazdagok és nem úgy néznek ki, mint a fiatal Jean-Claude Van Damme. Ha sikerül is összejönnie a mai férfiaknak valakivel, akkor ezen okok miatt hagyják el őket. Szinte minden alkalommal egy szépfiú vagy egy jómódú pasi a harmadik fél, aki miatt lelép a nő az oldalukról. :-(

Jómagam szintén megéltem ezt többször is! :-(



2015. aug. 21. 00:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Szóval a leírás alapján minden válás 3. fél miatt történik?

Csak mert én ügyvédi irodában dolgozom, de ott valamiért nem csak emiatt szoktak válni. Vajon melyik univerzumban élek?


A másik a kettős mérce. A kérdező elvárja a nőtől, hogy csinos legyen de szemére veti ha az külsőségeket néz. Logic?


Azért mert a kérdező elvált nála van a bölcsek köve stílus és a csőlátás már magában is szép bemutatót tart a stílusából ha ehhez hozzáütjük a felelősség hárítást valahogy nem lepődöm meg, hogy a jóöreg miníg a nő a hibás slágernél kötöttünk ki.

2015. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

Ezt jól megkaptad kérdező :)

Én annyit tennék hozzá, hogy nem értem, minek nősültél meg?


A kutatások már számtalanszor bebizonyították, hogy a nők sem monogámok, csak szemben a férfiakkal nem egyszerre keresik a jó lehetőségeket, hanem egymás után, értsd elhagynak, ha jobb lehetőség mutatkozik a horizonton.

Nem sok értelme van rááldozni a vagyonodat, de hát te tudod.


Amúgy tényleg, nekiállhatnál sportolni, táplálékkiegészítőket szedni, ügyelni a kajálásra.

Nem olyan drága dolog és meglesz a hatása, hidd el.


Az, hogy eltunyult családapává válsz, megbocsátható. Megbocsátható azon egy nő számára, aki mellett eltunyulsz, de ha új nő(ke)t szeretnél, elég rossz kiindulási állapot(és egyúttal jelentősen rosszabb választékot is jelent számodra).

Fel a fejjel és irány a futópálya!

2015. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Ergo nem vagy jó módú szép fiú.

Így nem szalonból az veszel autót, hanem vál a telefingott kollekcióból.

Nőt pedig a maradvány Huele Piacsa vagy a TokaSzalonna kollekcióból kapsz.


Ha nics orvos diplomád, miért keseregsz azon, hogy nem te vagy a főorvos és

más dugggja a csinos ápolónőket?


Az élet nem habostorta.


Mégis mit vársz?

Adott egy csinos, jó módú, művelt, intelligens, jó modorú nő.

Gondolod minden álma a csóró, sörhasú, műveletlen balfék kiszolgálása meccs nézés közben?

2015. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

#13


Tetszettek a közhelyeid.

Lehetséges, hogy kapjak egy dedikált példányt 30*40-es keretben?

2015. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

Sokszor a közhelyekben van a legtöbb igazság.


45 évesen már egyrészt rájöhettél volna, hogy nagymértékben tőled függ mind a külsőd, mind az anyagi helyzeted. Ha szerinted csak ezek számítanak, akkor hajrá, szerezd meg őket. Másrészt megtanulhattál volna objektíven a dolgok mögé látni és észrevenni azt a rengeteg nem modellkülsejű, nem milliárdos férfit, akinek ennek ellenére mégis csinos és vonzó barátnője/felesége van és megfigyelhetted volna, hogy ők mit csinálnak másképp, mint te.

2015. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, ezt nevezik képmutatásnak. Plain and simple.

00:27, na igen, amit nem tudsz megcáfolni, mert nem lehet, az csak simán "fasság" :D Ez aztán az érv ám! Sokáig gondolkoztál rajta?

2015. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Látom megérkezett a nőgyülölő szekció kisegíteni szegény meg nem értett bajtársukat.
2015. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

#16

Te, Törpicsek, legyen, csak miattad. Mert annyira jóarc vagyok.


Én szép vagyok, legalábbis a férfiak annak tartanak. Tudod, miért vagyok szép? Mert sportolok, mindennap megteszem, hogy hozzám illő ruhát viselek, rendesen kisminkelem magam, nem mint egy útszéli k**rva, hanem mint egy normális nő, szépen, frissen mosott hajjal jelenek meg a munkahelyemen, vagy akárhol.

Kedves vagyok, legalábbis a férfiak annak tartanak. Miért vagyok kedves? Valószínűleg azért, mert ezzel valahogy egyszerűbb célt érni, mint savanyú pofával nyafogni, hogy ajjjjjjj, ezek a disznó férfiak, brühühüü...

Odaadó vagyok, legalábbis a férfiak annak tartanak. Miért vagyok odaadó? Mert eléggé valószínű, hogy egy önző, beképzelt bunkó pitsát mindenki elhajt a francba.

Én értelmes vagyok, legalábbis a férfiak annak tartanak. Tudod, miért vagyok az? Mert én elsősorban szellemi szinten élem az életemet, szeretek művelődni meg tudni a nagyvilág dolgairól. Tudod, olvasni, ilyesmik. Meg mondjuk szívesen beszélgetek a BMW-k lánchajtásáról is, vagy épp arról, hogyan érdemes felállítani egy sorfalat fociban - szóval eddig még nem volt férfi, aki ne talált volna velem közös témát. Nyitottak már fel előttem motorháztetőt büszkén, mert pontosan tudták, hogy én érteni is fogom, amit látok.

Vicces is vagyok, legalábbis a férfiak annak tartanak. Miért vagyok az? Hát mert szerintem a humor valahogy élhetőbb dolog, mint azon nyivákolni, hogy aaaaaajjj, ezek a férfiak... csak a cicababákat szeretik....


Persze lehet továbbra is húzni a szátokat a nőkre, csak hát kicsit ciki szerintem. Mert lehetne akár férfiként is viselkedni. Jóval egyszerűbb lenne - már ha engem kérdezel. Mert egyébként nem is értem, mégis milyen cáfolatra vár ez a "nőknek csak jómódú szépfiúk kellenek" szöveg. A férfiaknak nem szép, okos, kellemes modorú, kedves, vicces, odaadó nők kellenek? Vagy ti direkt a ronda boszorkányokra utaztok? Végül is szívetek joga, csak nem vágom, miért a nő a hibás azért, hogy egy férfi útközben elveszítette valahol a tökeit.


De ti tudjátok...

2015. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként miféle hülyeség ez, hogy a nőknek nem számít a külső meg a pénz? Ezt ki mondta? Dehogynem számít. Csak épp elsősorban nem ez tesz boldoggá. Ha egy igénytelen csipszzabáló vagy, aki annyit tesz magáért, hogy beül a tévé elé egy rekesz sörrel, akkor az úgy nembejön, meg ha mondjuk semerre se halad az életed, csak élősködni akarsz valaki nyakán. Akkor nem, nem vagy jóarc. De ha nem vagy Brad Pitt maga, ellenben le tudom élni veled az életemet, akkor mit számít, hogy ott van-e a six pack a hasadon, avagy sem? (Amúgy ne legyen kockahasad, az tök béna.)
2015. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

23:19, egy szóval se mondtam hogy ne lennél normális nő, azt sem, hogy hazudsz. Sőt, még csak azt sem, hogy minden nő képmutató lenne. Annyit mondtam csak, hogy jellemző a nőknél a képmutatás. Ha nem az inged, akkor ne vedd magadra. Nyilván azokra kell gondolni, akiket a Kérdező megnevez.

Ha te tényleg tisztességes, normális nő vagy, és a való életben minden igaz amit leírtál magadról, nagyon is becsüllek és tisztellek, és iszonyú sok lány példát vehetne rólad.


Azt hogy a nőknek nem számít a külső és a pénz, rendszeresen azok hajtogatják, akik nagy garral nőgyűlölőzik a szingli férfiakat (insert zsidó kisfiús vicc here). A gondok ott kezdődnek, akiknek CSAK ezek számítanak, és sajnos ez a túlnyomó többség.

A pasasok pedig a legritkább esetekben szoktak a csaj pénzén élősködni, alapból már csak azért, mert a csajok legtöbbje alapból össze se jön pénztelen pasival.

2015. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!