Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi társaim! Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Szerelmes lettem egy tólem 14 évevl idósebb nöbe, kölcsönösek az érzések, de felvállalástól félek, szüleim miatt. Megórülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hali.

A feleségem 14 évvel idősebb nálam. 4 éve vagyunk, van közös gyerek.

Nem volt túl egyszerű átverekedni a kapcsolatot a szülői rostán, de végül elfogadták, mert nem volt más választásuk.

Emberesedj meg egy kicsit, ennyi idősen azért már ki kellene tudnod állni magadért.

Én eddig nem bántam meg, gyakorlatilag fel sem tűnik a kapcsolatunkban a korkülönbség.

2015. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es örömmel olvasom soraidat, sok boldogságot nektek!
2015. aug. 19. 22:09
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ne dőlj be a kamuírásnak, amire gratuláltál. Vedd a fáradságot és személyesen beszélgess el ilyen férfiakkal és néz mélyen a szemébe. Minden benne lesz és sajna nem pozitiv módón.
2015. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
# 13: Azért mert neked van EGYféle tapasztalatod, másnak még lehet más. Én csak jól működő kapcsolatokat látok ilyen felállásban, bár korábban nekem is fura volt, de működőképesek ezek a kapcsolatok. Aki meg rosszul érzi magát a kapcsolatában, és képtelen kilépni, az magára vessen! Ebből a szempontból lényegtelen a korkülönbség, mert számtalan férfi él rossz kapcsolatban vele egykorú társsal, és nem tud kilépni belőle. Életképtelen pasik mindenféle kapcsolatban akadnak.
2015. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14 Tudod rossz látni, ahogy egy életerős férfitől szívja el az energiát egy vén szatyor.Akinek annyi esze nincs, hogy legalább odafigyeljen (tőrődjön, mosson, odafigyeljen hogy ne legyen koszos, és normális ruhája legyen a szerencsétlennek) arra az emberre akivel egy fedél alatt él nő létére.
2015. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ez hulyeseg. Legyel boldog ha mar egyszer megtaláltad a szerelmet ;)
2015. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
# 15: Ha tudnád, hány olyan kapcsolatot látok magam körül, ahol a fiatalabb feleség szívja el a pasi energiáját, csinál belőle papucsot, és a férfi képtelen kilépni! Ez NEM korfüggő! Minden korosztályban vannak párkapcsolatra alkalmas és alkalmatlan emberek, ennyi a titok.
2015. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%

#16 Fogalmam nincs miert irtad ezt a valaszomra...

En azt mondtam hogy legyenek boldogok.

Tanulj meg szoveget értelmezni -.-

2015. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

# 18: Te meg a számokat... ;)

Olvasd el újra, hogy melyik hozzászólásra válaszoltam... ne a tiédre!

2015. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hali.


#11-es vagyok.

Baráti körömben a felek jellemzően többé-kevésbé egyidősek, mégis elég sok problémájuk akad egymással. Sok viszony olyan, hogy hol a férfi, hol a nő úgy viselkedik, mint egy elkényeztetett tizenéves, pedig 25 felettiekről van szó. Másoknál olyanokat látok, hogy csak nézek, bassszki, ezek most együtt vannak, vagy egymás ellen?! Természetesen vannak jól müködő kapcsolatok is.

Mindez nem korfüggő. A feleknek lelkileg kell összeérniük, nem biológiailag.

2015. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!