Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi társaim! Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Szerelmes lettem egy tólem 14 évevl idósebb nöbe, kölcsönösek az érzések, de felvállalástól félek, szüleim miatt. Megórülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azokat a fazonokat, akik ilyen korkülönbséggel vállalták a nőt, hogy vajon még egyszer ismét belemennének-e egy ilyenbe. Szerintem egyetlen egyet nem találsz, aki még egyszer belemenne egy ilyenbe. Mind megbánta, de nem ám kicsit.
2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Halgass a szüleidre,menj és feküdj le!mindjárt kezdódiik aaz oovóóda,aztán ooot lefoglalnak.😂
2015. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok, és 2 éve tart a kapcsolatunk...
2015. aug. 19. 21:59
 5/20 anonim ***** válasza:

# 2: A környezetemben van olyan pár, akik között ennyi a korkülönbség a nő javára, úgy 10 éve együtt vannak és nem úgy tűnik, hogy bármelyikük is megbánta volna.


Kérdező: itt az a nagyobb baj, hogy ennyire függsz a szüleid véleményétől, és nem tudsz kiállni a választásod mellett. Emiatt - és csak emiatt - erősen anyakomplexus-gyanús ez a kapcsolat. Ha képes lennél felnőttként viselkedni, akkor akár még egy tartalmas kapcsolat is lehetne belőle.

2015. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hát ha én szeretnék valakit,egyértelmű felválalnám kor nem számít
2015. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt nem értem, hogy 31 (!!!) évesen miért tartasz a szüleid véleményétől? Nem vagy már gyerek..
2015. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, mind megbánta. Beszélgess el velük 50-esként, amikor egy családutánzatba élik le az életüket, és állandóan az öregedő nőnek a "szépségét" kell az egekig magasztalnia. Közös gyerek természetesen nincs. Ha meg volt gyereke az illetőnek-vérszerinti-az öregecske néni tett róla, hogy a gyerek az apjától messze kerüljön.

Ne akard ezt az életet.

2015. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jézusom, micsoda kérdés......kit érdekelnek a szülök...felnőtt vagy elméletben ugy h szived joga eldönteni h mit akarsz....
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31 éves vagy. Nehogy már a szüleid véleménye alapján alakítsd a kapcsolataidat.
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!