Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem magam készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem magam készen még lassan 20 évesen egy kapcsolatra? (F)

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves vagyok. Természetesen a lányok felé vonzódom. De még is, ha megtetszik egy lány és elkezdenék vele beszélgetni, mindig eszembe jut, hogy mit tudnék én nyújtani neki, ilyenkor tudom, hogy semmit, mert nincsen sportos alakom, nincs sok pénzem, nem vagyok jóképű, nincs házam se autóm, se tapasztalatom kapcsolat terén tehát így elvetem az ötletet. Igen sajnos még sosem voltam kapcsolatban, még addig sem jutottem el egy lánynál sem, hogy tudjam milyen érzés a csók, vagy egy összebújás.

2015. aug. 19. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed helyre, hogy egy kapcsolathoz szeretet kell, nem lakás, autó, pénz és társai. Normális lánynak te kellesz! Mondanak itt majd minden xart, de a valóság az, hogy ha 20 évesen nem vágsz bele, csak még mélyebbre süllyedsz ebben a dagonyában! Ne azt sorold, mi nincs! Azt nézd, ami van!
2015. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ebben a világban az embereknek nem fontos a belső, lehet itt ezt mondja pár ember, de odakint mást tapasztalok. Pl. az új munkahelyemen is a szép lányok, (19-25) mind ilyen sportos, swagyolo meg páwa hajú, izompólós figurákkal állnak le. Lehetne mondani, hogy akkor menjek edzeni, de akkor meg hol lennék? Lenne barátnőm mert van izmom? Nem akarok felszínes kapcsolatot és nem is akarok 20, 10 de még csak 5 lányt sem. Én csak egyet szeretnék. Nem tudom megérteni, hogy az emberek, hogy képesek havonta mást szeretni. És igen is nagyon nagyon fontos ez, amit felsoroltam. Gondolom te is ilyen otthonülő típus vagy, mert ha kitennéd a lábad, látnád mi folyik odakint. Ma a külső dominál, az érték, de nagyon. Ha lenne olyan a stílusom, ha lenne olyan a külsőm, ha lenne olyan az arcom, hogy a lányoknak az tetszik, akkor szerintem 20 éves koromra azért már legalább egynek kellett volna legyen, de nem volt egy sem. Szóval itt velem van a gond. Nem születtem se jóképűnek, se a legokosabbnak meg ilyesmi. De ahogy üldügéltem az oktatáson ma, és láttam azokat a fiúkat, akik velem egyidősek, de még is ezerszer érettebbek, láttam hogyan öltözködnek, hogyan viselkednek. Én sosem voltam ilyen, es ahogy csoportosultak a szünetekben a lányokkal, ott észrevehető, hogy miylen irány felé vonzódnak a lányok, de azok a lányok nem is iylen pláza cicák, voltak, hanem normális, de még is az ilyen sportos, izompólós, jóképű, nagyarcú csupasztestű illetők felé húzódtak, így ne mondja nekem senki, hogy a külső, a divat, a vagyon nem fontos, mert minden azon alapszik egy párkapcsolatban.
2015. aug. 19. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:

"Lenne barátnőm mert van izmom? "


Nem, de a kapcsolathoz kell a fizikai vonzalom, amit lehet, hogy pont egy kis izom hozna meg. Így eleve kiesel olyan lányoknál, akik szeretik az izmosabb pasikat.


"mindig eszembe jut, hogy mit tudnék én nyújtani neki"


Aki magának ássa a vermet, az biztos, hogy bele fog esni. Ne légy a saját magad ellensége.


"ebben a világban az embereknek nem fontos a belső, lehet itt ezt mondja pár ember, de odakint mást tapasztalok. Pl. az új munkahelyemen is a szép lányok, (19-25) mind ilyen sportos, swagyolo meg páwa hajú, izompólós figurákkal állnak le"


Te csak ennyit látsz az egészből? Tán egy kicsit szelektív a látásod, vagy esetleg beleestél a felületesség hibájába?


"Gondolom te is ilyen otthonülő típus vagy"


Ezen próbálj meg változtatni először.

2015. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.Nem tudod, mit adnál neki, amikor ő rád kíváncsi, az ölelésedre, odaadásodra, gyengédségedre, figyelmességedre...
2015. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Nem, de a kapcsolathoz kell a fizikai vonzalom, amit lehet, hogy pont egy kis izom hozna meg. Így eleve kiesel olyan lányoknál, akik szeretik az izmosabb pasikat."


Oké kiesek a felszínes pi csáknál, nem gond.


"Aki magának ássa a vermet, az biztos, hogy bele fog esni. Ne légy a saját magad ellensége."


Nem vagyok saját magam ellensége, csupán tisztában vagyok a hibáimmal, amiből nagyon sok van, így nem okozok magamnak szándékosan pofára esést már.


"Te csak ennyit látsz az egészből? Tán egy kicsit szelektív a látásod, vagy esetleg beleestél a felületesség hibájába?"


Igen ennyit látok. Mert ezek a lányok nem mennek oda ahhoz, aki nem öltözködik divatosan, akinek nem nagy a pofája, aki nem áll ki cigizni minden egyes szünetbe, őkhozzájuk nem mennek oda, pedig lehet sokkal jobban elbeszélgetnének velük, nem. Ezek a lányok inkább azokhoz a divatmajmokhoz mennek. A felszínességre, a divatra mennek a lányok, az izomzatra, a vagyonra. Van tisztaszívből jövő szerelem, de elmondjam hol? Pl. egy olyan kapcsoaltban ahol valamelyik, vagy mind a ket felnek van valami betegsege, tulsúlyos, csúnya, és elfogadják egymást.


"Ezen próbálj meg változtatni először."


Micsodán?

2015. aug. 19. 17:40
 6/9 A kérdező kommentje:

#4


Mutass nekem ilyen lányt akinek ezek elegek és nem várnak el többet! :D Mutass egyet, és azon nyomban ismerkedni akarok vele. :DDDDD

2015. aug. 19. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Lány vagyok:)

2015. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Oké kiesek a felszínes pi csáknál, nem gond."


Ennek ellenére eddig csak csak ezekről beszéltél...


"Nem vagyok saját magam ellensége, csupán tisztában vagyok a hibáimmal, amiből nagyon sok van, így nem okozok magamnak szándékosan pofára esést már."


Ez ok, de egyrészt ne ezeken agyalj, amikor odamész egy csajhoz, másrészt nagyon sokunknak szintén nincs semmije a felsoroltakból. Harmadrészt, ez már megint a felületesség témaköre, de van olyan lány, akinél nem elvárás a kocsi, a lakás, ... negyedszer, süt rólad az önbizalomhiány.


"A felszínességre, a divatra mennek a lányok, az izomzatra, a vagyonra."


Ok, akkor inkább mondd azt, hogy égsz a sárga irigységtől azért, mert nem tudsz meghágni egy felszínes pi csát. Mer eddig kábé ez jött le abból, amit írtál.


"Micsodán?"


Az otthonülősségen. Jársz valahova?

2015. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Ok, akkor inkább mondd azt, hogy égsz a sárga irigységtől azért, mert nem tudsz meghágni egy felszínes pi csát. Mer eddig kábé ez jött le abból, amit írtál."


Nem, mert nem hogy nem feküdnék le, de csókot sem fogadnék el olyan személytől, akit nem szeretek. Sosem lennék senkivel képes úgy lefeküdni, hogy nem szeretem.


kb másfél év alatt max a rokonoimnál voltam, nincsenek barátaim se. bulizni sose voltam rühellem, ott csak kur vákat találni ahogy a bulizni járó haverjaim mondják, hogy oda mész lesmárolod, ennyi iylen könnyen szóval nem emberek. De mostmár járok dolgozni, igaz az új munkatársaim között van sok szép lány, de hozzám túlságosan szépek.

2015. aug. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!