Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az h a férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h a férfiaknak a ribik jönnek be? A normális lányokat meg letojják? 25/nő

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 18:28
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
szerintem nem akkora korkülönbség, h baj lenne ..meg nekem kell tudni nem másnak..de ha az egyik havernak van kb 20-25 évvel fiatalabb csaja akkor mindenki hátba veri h micsoda csődőr, de forditva már gáz??
2015. aug. 17. 19:37
 32/41 anonim ***** válasza:
Ez egyébként igaz. Mondjuk én nem vagyok 40 éves de nekem is általánosságban jobban bejönnek. Vagyis nem, inkább hamarabb észreveszem őket, mert feltűnőbbek. De ezzel mindenki így van. Ezért nincs hosszútávú kapcsolatom, csak kalandok. Nem baj, majd megkomolyodunk egyszer. Azon mondjuk jót nevettem amikor írtad hogy szerinted egy normális lány nem bulizik. Akkor mit csináljon? Szomorkodjon vagy non-stop olvasson? Muszály szórakozni. Őket legalább fel lehet csípni valahol.
2015. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
úgy értettem, h nem a buliról szol az élete!!én is szeretek járni, de nem ugy mint kb 5 évvel ez elött..minden péntek, szombat!! :) csak amikor hiányzik!! nekem ha választanom kéne egy 25 éves és egy 37 éves között, a 37et választanám!!megbizhatobb, kiélte magát jobb esetben..meg kibujt anyuci szoknyája alol is ..:)
2015. aug. 17. 19:54
 34/41 anonim ***** válasza:

Ez inkább annak tudható be, hogy aki aktívabban jár el szórakozni és kicsit nyitottabb, az hamarabb talál párt. De a legtöbben normálisak, a legtöbbnek kapcsolata is van, és csak egy ici pici töredék van, aki túl lő a célon "ribis" és keresi az újabbnál újabb pasikat, mert ugye hosszabb kapcsolat ilyenekből úgysem lesz általában.

De ezt el kéne felejteni! Egyszerű a helyzet, te is tudod, én is, és mindenki!

Ha meglátsz valakit vagy tetszik vagy nem. Ha tetszik megy tovább az ismerkedés jobb esetben, ha nem akkor továbbáll. Mindenkinek ez az elsődleges, nagyon is helyesen! Alapvető kémia kell hogy kapcsolat alakuljon ki. Olyan nincs hogy beleszerettem mert okos, vagy beleszerettem mert kedves velem. Ha teljesen máshogy nézne ki az aktuális pasid, ami neked nem jön be, nem járnál vele akármilyen kedves is veled, mert el se kezdődött volna az ismerkedés.

Na most csak azért, (vagy mert kevesebbet járnak el otthonról ezek a normálisnak (unalmasak khm) mondott nők) vagy mert nem néznek ki annyira jól, hogy az adott pasiból kémiát váltsanak ki, akkor van az hogy nyavalyognak, ugye! Keresgéljetek tovább és majd lesz valaki akinek bejösztök. Ha meg annyira csunyácskák vagytok akkor meg beszoptátok, nem ti vagytok az egyedüliek! Majd találtok olyat aki leszarja a kémiát és a kapcsolat részre összpontosít csak.

De most elítélni valakit, meg felszínesnek nyilvánítani csak azért, mert szeretne úgy nézni a párjára hogy, az igen de meg ba@nám itt helyben, annyira kívánom, vagy hú de alá feküdnék most azonnal, hát elég nagy butaság.

Több száz ezer potenciális jelölt van mindenkinek a környezetében, csak talál valakit akivel összejöhet, csak ne adja fel!

A kérdésedre meg baromi egyszerű a válasz, nem letojják ezeket a "normális lányokat" csak vagy van már valakijük, vagy nem jött be az adott lány nekik. Amiért nem lehet senkit sem okolni. De olyan nincs, hogy senkinek sem jössz be, azért kell keresni tovább!

2015. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
mert a ribikkel könnyű összejönni. Az úgynevezett rendes lányok meg tartózkodóak, nemutatnak jeleket, érdeklődést
2015. aug. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Jaj nee..

Azt hittem, hogy a "miért csak a selejtek jönnek be a másik nemnek" tipikus férfihiszti, de úgy látszik, tévedtem :(

2015. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Amiért nektek a sportkocsis menőcsávók jönnek be, a normális, tisztelettudó, becsületes férfiakat meg a friendzóne-ba csukjátok, ha egyáltalán észreveszitek őket.


"Na persze mindez nem elég, utána még ők a nőket szidják agyba-főbe, hogy milyen felszínesek"


A ribik max. 1 éjszakára kellenek a pasiknak. Nektek viszont nem.

Ahogy Willy Wonka mondaná: "Ez televízió, nem telefon, nagy különbség"


"Itt pedig értelmes választ fiú kommentelőktől ne nagyon várj, mert sokan merülnek el nyakig az önsajnálatban és a keserűségben és minden bajukat a nőkre hárítják át"


Hja kérem, ami nem az álláspontodat erősíti, az nem értelmes válasz ugye :D imádom ezt a szelektív igazságérzetet, aki nincs velünk, az ellenünk van :D Tyuhaj!

Egyre inkább igaza lesz a keserű-önsajnáló pasasoknak veletek kapcsolatban, gondoskodtok róla.

2015. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Sokszor futottam bele abba, hogy interneten az átlagosnak mondott lányok jóval átlag alattiak voltak. Van még időd szánj rá 1-2 évet, hogy fejleszd magad ha felküzdöd magad 10/6+ os nőre akkor már minden ujjadra jutni fog 1 pasi. Hidd el megéri. Ráadásul könnyebb dolgotok is van egy csávónak rengeteget kell edzenie ahhoz, hogy jól nézzen ki nektek csak annyi lenne a dolgotok, hogy nem esztek szart és kicsit figyelni a minőségre és a mennyiségre és szevasz van. Ha végigcsinálod te fogod eldönteni, hogy ki jöhet szóba addig viszont semmi. Ne áltassa magát senki, hogy a férfiak nem a külsőt nézik. Dehogyisnem csak nem vallják be. Hajrá.
2015. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#37 "a normális, tisztelettudó, becsületes férfiakat meg a friendzóne-ba csukjátok, ha egyáltalán észreveszitek őket"


Tapasztalataim szerint a "normális, tisztelettudó, becsületes férfiak" nem dobálóznak a friendzone szóval.

Nem akarsz friendzoneba kerülni? Akkor ne pakolgass nőket a relationship-zoneba..

Egyébként kinek van itt Magyarországon manapság sportkocsija? :D

Pont nemrég írt ki egy pasi egy kérdést, amiben megemlíti, hogy nem is gazdag, nem is izmos, de sose volt gondja a csajozással, mert jó a humorérzéke. (igény szerint akár meg is kereshetem)

Könnyű a jellemhibáid helyett a gazdag sportkocsis képzeletbeli férfiakat okolni a sikertelenségedért de hosszú távon nem kifizetődő. Ahogy #38 is mondta: "van még időd szánj rá 1-2 évet, hogy fejleszd magad"


#38 "egy csávónak rengeteget kell edzenie ahhoz, hogy jól nézzen ki nektek csak annyi lenne a dolgotok, hogy nem esztek szart"

Ez a legnagyobb baromság, amit ma olvastam, köszönöm szépen :)

A nők teste sokkal hajlamosabb a zsírosodásra. Izmok... gondolj az izmokra... a pasiknak vannak erősebb izmaik, a nők testének hajlékonynak és rugalmasnak kell lennie a gyerekszülés miatt.

Jóságos ég, ezt még anno biológián is tanultuk :D

Ezt a baromságot már láttam más kérdés alatt is, nem tudom, hogy te voltál-e az, de jó lenne nem terjeszteni.

2015. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
És mit kezdjen a nő magával ha csùnya az arca....hiába van jó alakja lehuzhatja magát a wc-n :| :(
2015. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!