Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az h a férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h a férfiaknak a ribik jönnek be? A normális lányokat meg letojják? 25/nő

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 18:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Ugyan azért, amiért Ti nők: a korosztályodban csak a legjóképűbb pasikra tapadtok rá, de mint a mágnes! Ennyi. Költői a kérdés, gondolom. A rendes srácokat barátzónába teszitek. Tény.
2015. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
nekem pl volt egy átlagos pasim, aki ugy át kurta a fejem ahogy csak lehetett szoval nem feltétlenül igaz!!!
2015. aug. 17. 18:43
 13/41 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejön, de mivel a ribik főleg a külsejükkel törődnek főzés helyett, így logikus, hogy többet ki tudnak hozni magukból.
2015. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
56%
ezt én is kérdezhetném! hogy a nőknek miért a magas izmos pasik jönnek be ? A normális férfiakat meg letojják?
2015. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is bejönne egy olyan lány, amilyet normálisként leírtál, de te szóba se állnál velem, mert nem nézek ki jól.
2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, merő sületlenség a kérdés. Itt vagyok pl én, akinek az értelmes, okos, művelt nők jönnek be. Nem gondolod, hogy rossz férfiakra fókuszálsz valamiért? :)
2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
a szépség, joképűség tág fogalom...ha te nem gondolod ugy h igen is kellhetek valakinek nem lesz senkid!!szerintem mindenkinek elkéne fogadnia magát és akkor minden rendeben lenne!!
2015. aug. 17. 18:46
 18/41 anonim ***** válasza:

Én amúgy elképzelni sem tudnám egy korod bélivel. Nem vagytok komolyan vehetőek sajnos... szóval általában átnézek rajtatok, mint egy üvegablakon. Inkább az idősebb nőkre koncentrálok.


24/F

2015. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%

Mert sok pasi tipikus esete a "Bort iszik, de vizet prédikál" dolognak.. Előadják, hogy nekik nem a r*ibik kellenek, nem a nagy csöcsű, nagy seggű, bombatestű, szolizott macák, ámde a valóságban nagyon sokszor ezt látni. Nem mondom, hogy mind ilyen, mert szerencsére nem, de elég sok ilyen akad.

Na persze mindez nem elég, utána még ők a nőket szidják agyba-főbe, hogy milyen felszínesek.. Másban a szálkát is, magukban a gerendát sem.

Itt pedig értelmes választ fiú kommentelőktől ne nagyon várj, mert sokan merülnek el nyakig az önsajnálatban és a keserűségben és minden bajukat a nőkre hárítják át, szóval ebből is te/mi nők leszünk a hibásak.

Lsd: "Mert csak a jóképű, menő, nőcsábász férfiakat tekinted férfiaknak. Normális lányok a normális srácoknak kellenek, ők pedig téged nem érdekelnek."

Ők már meg is győzték magukat, hogy tuti a kigyúrt macsókra nyomulsz, ezért van minden, ergo a TE hibád.

2015. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Én sokáig normálisnak hittem magam de lehet nem vagyok az...mert a szingli pasas ismerőseim se azok akkor tuti én se vagyok az 25 évesen...egyedül.

Persze tétek nélkül könnyebb játszani, azért a ribikre mennek sztem.

2015. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!