Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jobb, ha inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb, ha inkább lemondok a kapcsolatkeresésről, ha úgy sem tudok megbízni egy pasiban sem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rossz példát látok meg hallok, és engem is csomószor átvertek már, és úgy érzem, hogy néhány kivételes sráctól eltekintve az össze férfinak kizárólag a jó szex számít, mert egy ösztönlény szintjén mozognak, és valamiért csak a fiúhaverjaimmal tudom megértetni magam, kapcsolatban sosem akartak velem beszélgetni...


19/L


2015. aug. 7. 17:25
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
19 évesen még nem maradtál le semmiről. Változni sosem késő.
2015. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha már arra rájöttél, hogy a férfiaknak a jó szex számít, akkor biztosíts jó (vagy inkább fantasztikus) szexet, és utána mindent mást is tőled akarnak majd.

39N

2015. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha elég jóképű pasival találkozol, úgyis meg fogsz bízni benne. Még akkor is, ha nyilvánvalóan ő se különb azoknál, akikkel eddig dolgod volt.

Írod, hogy van néhány kivételes srác, miért nem választasz közülük? Ja, hogy őket már száműzted a barátzónába?

2015. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
azért nem teljesen úgy van #12 :) nem ezen múlik, nekem pl. jobban számít egy jó szexnél az, h mennyire jól el lehet lenni szexen kívül, el lehet vele viccelődni, lehet vele beszélgetni komolyabb dolgokról, bár lehet, h ezzel mostanság egyedül vagyok. :D sok olyannal beszéltem fiúk közül tényleg, aki pokemon-ost játszott - szerezd meg hát mind elv működött náluk és tanultabbak között is, nem csak a szakmunkások ilyenek ám! :)
2015. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!