Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még nem volt egy barátnőm sem mivel kimaradt az életemből a bulizós,csajozós korszak,most pedig már a szórakozóhelyek nem érdekelnek,inkább a kulturáltabb beszélgetős helyek tetszenek.Az egy éjszakás kalandok és a mindenre kapható lányok abszolút nem érdekelnek.Normális életet élek,haverok vannak,csak kevés a lány társaságunkban,akik kérdezték is már hogy miért nincs barátnőm,mikor szerintük jóképű vagyok.Régen azért nem mertem kezdeményezni mert félénk voltam,most pedig a tapasztalat hiánya miatt.

Mit gondoltok egy ilyen srácról?Zavarna titeket a tapasztalatlanság?

23/f



2015. aug. 7. 13:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,eddig sem azzal volt a gond,hogy nem tudtam ismerkedni,hanem azzal hogy a szűk baráti társaságon kívül mással szinte nem is találkoztam,de most ez megváltozott,és egy csomó új embert ismerhetek meg.
2015. szept. 12. 19:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek zavaró a tapasztalatlanság és emiatt nem kellenél valakinek az biztos nem normális, valami baj van a fejével és ez sokkal gázabb, mint a tapasztalatlanság, amivel semmi gond nincs, mert csak egy állapot amiből nem kell nagy ügyet csinálni.

Attól, hogy valaki tapasztalt még nem lesz jó partner és jó szerető, ugyanígy a kezdő se minden esetben béna, fatökű ez csak önmagunktól függ nem a múltunktól.

Leírásod alapján nincs semmi problémád csak ne idegeskedj és ne alacsonyítsd le magad emiatt!

2015. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Első lépésben nem zavarna, de ha már tovább gondolok és komolyabb kapcsolatunk lenne, akkor nem tudnék megbízni benne, mert pont a tapasztalatlanokat szimatolják ki a nyomulós nők, akiknek élvezet elhappolni mások pasiját, sőt házastársat is.

Tapasztalni kell ahhoz, hogy biztosan tudjuk, hogy mi jó nekünk egy kapcsolatban és milyen negatívat fogadunk el azért, mert Fontos nekünk az illető + Szerelmesek vagyunk bele, betonbiztosan, csábításoknak nem engedve.

2015. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
van kedved ismerkedni ? :)
2016. jan. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na, sikerült azóta valakivel megismerkedned? :)

Még mindig úgy gondolom, hogy egyáltalán nem zavaró egy ilyenfajta tapasztalatlanság, merj kezdeményezni, flörtölni, bókolni, biztosan sikerül majd találnod valakit.


:)

2016. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én meg 27 éves szűz nő vagyok. És nem a csillagjegyem. Utálok bulikba járni és leinni magam, majd mindent összehányni. Nem vagyok képes lefeküdni érzelmek nélkül. Még csókolózni sem. A barátnőim ezt nehezen értik meg. Én is elég gáznak számítok, de nem érdekel.
2016. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sorstarsak vagyunk :(
2016. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!