Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

24 éves létemre még nem igazán volt barátnőm (egy volt, de az is érzelmektől mentes kapcsolat). Valahogy fiatal koromból kimaradt ez a csajozós korszak (önbizalomhiány), később meg egyéb dolgokkal töltöttem ki a szabadidőm (tanulmányok, sport: úszok, illetve 14 éves korom óta járok konditerembe). Magas vagyok, helyesnek tartanak, illetve a hobbimból adódóan izmos is, szóval a legtöbb ember úgy gondolja, hogy punciban fürdök és bárkit megkaphatnék :D Hát nem sajnos, lányokhoz sosem volt önbizalmam... régen a külsőm miatt nem, most pedig azért mert tapasztalatlan vagyok nők terén.


Lány haverjaim nincsenek sajnos, eléggé visszahúzódó vagyok nők társaságában, nem tudom ezt kitől megkérdezni.


2015. júl. 28. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az lenne a problémám, hogy fiatalabb nálam és a tapasztalatlansága miatt egy idő után tovább lépne, virágról virágra, ettől félnék. Egyébként ennyi alapján szimpatikus.
2015. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első hallásra jól hangzik. Szerintem az egyáltalán nem baj, ha eddig a nagy csajozás kimaradt az életedből. Lehet, hogy pont emiatt majd jobban fogsz értékelni egy igazi párkapcsolatot.


Az első írta, hogy benne van a pakliban, hogy később, amikor rájössz, hogy megy neked a csajozás, akkor továbblépsz. Nos, ez tényleg megtörténhet. De én úgy gondolom, hogy ez mindig benne van a dologban tapasztalattól függetlenül.


Próbálj meg lányokkal is ismerkedni. Gondolom vannak barátaid, akiknek azért csak van egy-két lány haverja. Velük kéne kezdeni csak úgy haverilag dumálgatni, aztán lassan majd alakulna a többi is. :)


21/L

2015. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem szimpatikus vagy így.

Nem baj az, hogy nem volt komoly kapcsolatod. :)

Még fiatal vagy.

2015. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!