Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szólnak meg a csúnyaságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak meg a csúnyaságom miatt?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, amikor lányok közelében megyek el, hogy mondják egymásnak "fúj de csúnya az a fiú", vagy úgy tesznek mint ha hányni akarnának (öklendeznek). Erre mi szükség van? Én is tudom, hogy ronda vagyok és nem volt barátnőm sem sosem, nem kell az orrom alá dörgölni, pláne nem így.
2015. aug. 6. 19:13
1 2 3
 11/24 Gergely182003 ***** válasza:
Vagjal vissza: Neked is eleg ronda, logo melled van. A szomszed neninek log igy, de o 70 eves
2015. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ronda vagy de attól még ki tudod hozni a maximumot a külsődből. Menj el egy jó fodrászhoz,csináltass egy hozzád illő frizurát, és öltözködj jól. Ha nem tudod hogyan öltözz jól akkor kérj tanácsot egy ismerősödtől aki nő(és ne az anyukád legyen az hanem olyan fiatal aki tudja követni a mai divatot).
2015. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Gergely182003 nevű felhasználó válasza:


Vagjal vissza: Neked is eleg ronda, logo melled van. A szomszed neninek log igy, de o 70 eves"


Végre látni Gergelyt. Üdv a klubban:D

2015. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#12 Már megtettem, ronda maradtam. A hajviselet és a ruhák sajnos nem segítenek ezen, ahogy a testalkat megváltoztatása sem.
2015. aug. 6. 20:00
 15/24 anonim ***** válasza:
Lehet képet látni rólad? Biztos nem vagy annyira ronda
2015. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu, láttam már ilyet többször is. Kicsi koromban velem is előfordult, meg volt egy ismerősöm, aki mellé odaálltak és direkt mellette mondták, hogy milyen ronda, hogy hallja. 17 éves körüli lányok voltak. Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, így működik a világ. Próbálj értelmesebb emberek közé menni, ott talán nem megy ez ilyen erősen.
2015. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom, hátha segít, és később nem akadsz fenn ilyen dolgokon:


[link]

2015. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#15 De nagyon ronda vagyok, tisztában vagyok vele, de cseppet sem érdekel, viszont idegesítő ha emiatt megszólnak. Én sem szólok oda az alacsony embereknek, hogy "nézd már milyen egy törpe" vagy a butáknak, hogy "ez már egy hülye marha". Érdekes, hogy erre nem koncentrálnak az emberek, főleg a nők, de ha valaki ronda az megbocsáthatatlan bűn.
2015. aug. 6. 20:50
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb nő ennyire tahó ilyen értelemben, ha nem is ilyen nyíltan, de mindig is élvezi szinte mind, ha ócsárolni kell egy fiút, férfit.

Ez onnan fakad, hogy mind egy királylánynak hiszi magát, és ha naponta nem kap 1000000 bókot, akkor ők már rondák, és rohadjon meg a világ.

Korrekt, nem?

2015. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem egyszer hallottam férfiakat, hogy megszóltak engem, mert szerintük a 174 centimmel és a 71 kilómmal én bálnának számítok. xD

Ez van, vannak ilyen gyökerek. :D

2015. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!