Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex a masodik randin? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a masodik randin? Mit szolnak a ferfiak az ilyen nohoz?

Figyelt kérdés
Konnyuverunek tartanatok? 25 eves a no
2015. jún. 15. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
nem venném komolyan!
2015. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
En megijednek. Nem volt meg baratnom, gyors lenne a tempo.
2015. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

nekem nem is kellenél.

hova jutott ez a világ, ha már a 2. randin szex van!

2015. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez férfitől függ. A férjemmel az első randin volt szex.
2015. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Férjemmel a másodikon, 23 voltam. Szerintem minden ember különböző, volt akivel már az elsőn volt, és én nem vettem aztán komolyan emiatt. De az a csávó olyan is volt.
2015. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért itt nem mindegy az előtörténet sem.

Ha mondjuk több éve ismernélek és így a 2. randin történne meg, mert nagyon egymásra vagyunk hangolódva, akkor nem bánnám.

A másik dolog, hogy randi és randi között is van különbség.

Egy randi lehet 1 órás vagy akár 1 egész napos is.

Például két egész napos randi után egész jól megismerheti egymást a két fél.


Tegyük fel, hogy nem ismerlek és két normál időtartamú randi után történhetne ez meg.

Mindent félretéve jó lenne, de ez igencsak megkérdőjelezné a benned vetett bizalmamat.

Azon is elgondolkoznék, hogy te szerinted én milyen vagyok, hogy ilyen hamar szexelünk, de én is elgondolkoznék azon, hogy vajon te milyen is vagy valójában, hogy ilyen hamar szexelni akarsz.

Ezeken felül meg bármi megtörténhet.

Nem kizárt, hogy egy kapcsolatban a korai testi kontaktus rossz irányba vezetheti a kapcsolatot.

Első gondolatom az lenne, hogy könnyűvérű, de ugyanakkor lehetnek különleges esetek mikor ez bekövetkezhet.

Én emiatt nem ítélek el senkit.

Mindenki az éppen számára jó döntést hozza és ennek tudatában viselje a következményeket, legyen az jó vagy rossz.


28/F

2015. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

A párommal az elsőn is alig bírtuk visszafogni magunk, de a másodikon már volt, azóta is együtt.


Nem mindenki így áll ehhez, hogy könnyűvérű, de neked kéne tudni, érzeni.

N

2015. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 viktorvarga ***** válasza:
14%
én egy agyatlan kur vának tartanám ,de semmit nem szólnék mert ez a divat:(
2015. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Háát, az esetek 95%-ában a pasik szokták erőteljesen kezdeményezni a szexet minél előtt... szóval a világon semmit sem szólhatnak, inkább örüljenek akkor, ha már így akarták. :D

Most az, hogy valaki kéreti magát, inkább rafináltságra vall, semmint komolyságra... szerintem. Ha meg valaki enged a vágyainak nő létére, az mióta is gáz annál, akivel kapcsolatot szeretnétek?

2015. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Baratnömmel 5 eve vagyunk együtt es a 2-ik randin lefeküdtünk (Akkor ö 24, en 26). Az elsön szinten egymasnak estünk, de az utolso pillanatban (ertsd szo szerint) azt mondta, hogy ö nem ilyen lany es eddig sem szokott elmenni stb. Egyreszt tiszteletben tartottam, de azert iszonyatosan nehez volt full kanosan lenyugodni.


Amugyis nagyon bejött, nem csak külsöleg, de nem igazan hittem el neki, hogy maskor ennel visszafogottabb lett volna. Nem is nagyon erdekelt, mert szamomra, hogy milyen nehez meghoditani valakit nem egyenlö a hüseggel. Ezen kivül, majdnem minden lany, akivel ismerkedesünk utan par oraval mar szenvedelyesen egymasba gabalyodtunk azt mondta, hogy amugy ö nem is ilyen es nem is tudja, hogy hogyan meg blablabla...


Evek utan kezdett csak derengeni, amikor több felöl visszahalottam, hogy mennyire küzdöttek multbeli pasijai. Nem, hogy masodik randi, volt, akivel több, mint fel evig parkapcsolatban volt, mielött meztelenül latta volna! Egyreszt hizelgett az egomnak, masreszt iszonyatosan sajnaltam volna, mert nekem ennyi türelmem nem lett volna es valoszinüleg feladtam volna par het utan. Igy nem lett volna ideje kibontakoznia annak a lanynak, akivel le szeretnem elni hatralevö eveimet...

2015. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!