Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez a srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác azt várja, hogy én szedjem fel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nevetségesen hangzik, de biztos, hogy tetszem neki. Pl mikor ráírok, mindig nagyon örül neki, meg zavarja, ha nem írok. Találkoztunk már egyszer, oda is alig mert elhívni, csak annyit írt, hogy el akar hívni fagyizni...de végül nekem kellett időpontot mondani XD Mi baja lehet?


19/L


2015. aug. 5. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beszari.
2015. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Félénk. Biztos még nem volt dolga nősténnyel.
2015. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem félénk a srác egyáltalán, nem ez a gond.
2015. aug. 5. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor dilis, tudja a fene, szerencsétlenkedtek ti is a csávókkal mintha 3 lenne belőlük az egész világon.
2015. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szexelt is már, volt már erről szól említés szinten.
2015. aug. 5. 21:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem irtó kevesen tetszenek meg.
2015. aug. 5. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Hát lazíts az ízléseden. Biztos válogatós vagy, de leírásod alapján nem gondolom, hogy ez a mandró maga lenne a tökély.
2015. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem egy gyáva kukac, talán pont azért ilyen veled, mert irántad meg többet érez.
2015. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meleg a pasi. Ilyen a mákod. :)
2015. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, én várom, hogy szedj fel.
2015. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!