Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan tudnám magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan tudnám magamat megkedveltetni akárkivel ha irritáló a személyiségem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az én hibám, mert a fiúk akikkel jártam szakítanak velem. Mert nem először fordul elő hogy velem szakítanak. Ezért is gondolom hogy mások számára valamiért visszataszító személyiség vagyok. Pedig nem vagyok se féltékeny, még lehet túl engedékeny vagyok.
2015. aug. 3. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak ez az egy tulajdonsága létezik az embernek hogy túl féltékeny vagy túl engedéleny. Volt egy lány akinek a hanglejtèse volt számomra rettenetesen idegesítő.


Találd meg hogy mi visszataszító benned, és változtass rajta.

2015. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jézus, a Messiás ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak rád untak, mert még unalmas is vagy mellé. :)
2015. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem bunkó a stílusom, és nem vagyok bunkó sem.
2015. aug. 3. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem igen nehezen tudnád megutáltatni Magad, ha egyszer megkedveltelek. A hátamon is vághatnád a fát, ha én közben tudom, hogy jó és értékes a kapcsolatunk, amiért van értelme tenni is türelmesnek is lenni. Ha gondolod, beszélgethetünk arról, hogy mégis mi lehet a baj Veled (már ha egyáltalán Veled van...).
2015. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Olvasd már el hogy mit írunk, és arra reagálj!
2015. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!