Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem rossz ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rossz ez így? Anyagias vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Van egy szép, kicsi lakásom, most lett tehermentes. Rengeteget dolgoztam érte, több állásban. Ismerkedek egy férfival, 35 éves és annyi félretett pénze sincs, hogy egy albérlet kaucióját kifizesse, pedig dolgozik és otthon él.Az egész életem arról szólt hogy előre jussak (Szegény családból származok, de a szüleim nagyon becsületesek, amire nagyon kellett mindig volt: suli, gyógyszer, számlák, étel.Nyaralni pl. sosem voltunk sehol, piacon vettük a ruháink, stb.), sokat tanultam a diplomámért, most pedig rengeteget dolgozok. Mire számíthatok egy ilyen férfitól? 22 évesen nem lenne gáz, de 35 éves és semmije nincs, minden pénzét elszórja.
2015. aug. 2. 22:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az nem zavar ha valaki keveset keres és azért nincs pénze. De ő azért úgy hogy otthon lakik, jócskán tudna félretenni, de elutazgatja, drága koncertekre meg fesztiválokra megy, a legdrágább, legmárkásabb ruha kell neki. Aranyos fiú, jól érzem magam vele, de nehéz emiatt férfiként néznem rá, ill. nem tudom, milyen jövőre számíthatok mellette. Az én lakásom pl. egy gyerekkel már nagyon kicsi lenne, szóval úgy gondoltam mikor megvettem, hogy egyedül ez tökéletes (fenntartani is épp elég), majd ha lesz valakim akivel családot alapítunk, közösen, közös pénzből, közös álmokkal veszünk egy nagyobbat. De ő akkor sosem lesz ebben partner anyagilag ugye?
2015. aug. 3. 06:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet.
2015. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom erre kemény dió. Inkább úgy néz ki nem egyforma az életszemléletetek. Lehet hosszútávon ez nem lesz jó. De ha valóban kedveled , szerelmes vagy belé, én a helyedben tennék egy próbát. Összeköltöznék vele, beszélnék vele ezekről a dolgokról. Hátha látja hogy komoly a dolog a részedről és emiatt meg tud változni.

De első hallomásra ez hogy 30 felett semmilye nincs kicsit nekem is lelombozó...

2015. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahha...és amikor megvan a nagyobb lakás és már minden egyben van és "neadjisten" véget érnek a közös álmok akkor a pasi mehet egy szál gatyában.
2015. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!