Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem rossz ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rossz ez így? Anyagias vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Van egy szép, kicsi lakásom, most lett tehermentes. Rengeteget dolgoztam érte, több állásban. Ismerkedek egy férfival, 35 éves és annyi félretett pénze sincs, hogy egy albérlet kaucióját kifizesse, pedig dolgozik és otthon él.Az egész életem arról szólt hogy előre jussak (Szegény családból származok, de a szüleim nagyon becsületesek, amire nagyon kellett mindig volt: suli, gyógyszer, számlák, étel.Nyaralni pl. sosem voltunk sehol, piacon vettük a ruháink, stb.), sokat tanultam a diplomámért, most pedig rengeteget dolgozok. Mire számíthatok egy ilyen férfitól? 22 évesen nem lenne gáz, de 35 éves és semmije nincs, minden pénzét elszórja.
2015. aug. 2. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen nőért mint te vagy??????
2015. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj! Most elszórja a pénzét, de lehet ott leszel neki te és nem fogja. 25 éves, de megváltozhat érted hidd el! Emiatt még ne utasítsd el!
2015. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35 éves
2015. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"minden pénzét elszórja." Na ez a baj, nem pedig, hogy nincsen lakása/háza. 30 évesen ne állj le egy ilyen férfivel.
2015. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van egy értékrended, alább nem adod. Akkor minek állsz szóba egy olyan emberrel, aki nem üti meg nálad a lécet? Csak pazarlod az idejét, keress egy olyat, aki neked megfelel. 38 éves vagyok, amióta az eszemet tudom dolgozom, mégis a tesómmal lakom egy albérletben. Szegény családban nőttem fel, semmi alapot nem kaptam. Részben lehet az én hibám is, mondjuk a pénzt nem szórom, nem is lenne mit. Ettől rosszabb ember lettem?
2015. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dolgoztasd a cegedben. Penzt ne adj nrki keresetkent, hanem vegyel te mindent. Ha nincs nala 20 forint se , akkor nem tud mit elszorni. Nekem bevalt. N
2015. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az anyagiasság pont hogy nem azt jelenti, hogy a nő rengeteget dolgozik és a SAJÁT pénzét költi. Az az anyagiasság, amikor a nőnek a másik pénze kell csak, és eltartatja magát vele.

Ha elszórja a pénzét, az valóban negatív, ha csak feléli, az nem az (ha kenyérre megy el, nem játékgépre, az érthető).

2015. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ő nem felel meg neked hosszú távon, talán pár dugásra hazaviheted ha épp unatkozol. Nekem ez a véleményem. :)
2015. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A csórólaliktól a jóég mentsen meg.
2015. aug. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz. Ennyi idősen már nem fog megváltozni. De ha nem zavar, hogy rajtad fog élősködni, akkor nyugodtan összejöhetsz vele.
2015. aug. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!