Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/férfiak, ki milyen célból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak, ki milyen célból van itt, és kit keres?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy ki van még rajtam kívül, aki a neten ismerkedik, és legfőképp itt.

Kommentárban légy szíves írd le, hogy mit keresel itt (barátság, párkapcsolat, kaland), és akár azt is, hogy kit keresel, tehát egy külső-belső jellemzést az ideálodról.

Aki gondolja, kort és nemet is írhat, megköszönném.



2015. aug. 1. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én régen a Szerelem, szex kategóriába leginkább a hülye kérdések miatt jártam. :D

Aztán én naiv úgy gondoltam, hogy ha már itt vagyok miért ne próbálkozhatnék meg az ismerkedéssel. Hátha végre összehoz a sors egy lánnyal akivel boldog lehetek.

Azt tudni kell, hogy a való életben szörnyen béna vagyok ilyen téren, ráadásul még a külsőm is csak ront a dolgokon.

Azonban a netes ismerkedésnél se lett sikerem. Ha valamelyik lány szimpatikusnak talált akkor az minimum 200 km-re lakott tőlem... Helybéli lánnyal csak egyszer találkoztam, viszont ő meg leszbikus volt. Ez az én formám :D

Abban reménykedtem, hogy hátha találok egy aranyos, kb velem egykorú lányt, aki majdnem olyan idióta troll, mint én :D Aki nem csak elviseli a hülyeségeimet, de még rá is tesz egy lapáttal a sajátjából. Ilyen számomra az álom barátnő *-* (Legalábbis ezek az alapok amiket felsoroltam ;) )

De végül rájöttem, hogy nincs értelme tovább szenvednem ezzel. :( A Gyakoris ismerkedés kudarc volt számomra


D.W.


(Ja és amúgy egy 19 éves srác vagyok. /Már majdnem elfelejtettem odaírni :D / )

2015. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Eleinte, amikor regisztráltam, akkor azt hittem, hogy könnyen nőt lehet itt fogni meg stb. Értitek mire gondolok.... Eltelt egy pár év és nem foglalkozok ezzel. Mármint nőzök, de nem a neten :D Most a gyk-t olvasásra használom, olvasom ahogy a hülye kérdésekre méghülyébb válaszok érkeznek, és néha belefutok egész jó témákba is, amiket végig szoktam olvasni. Emellett kérdéseket szoktam feltenni, de csak ritkán. Értelmes kérdéseket szoktam feltenni, mert általában arra értelmes válaszok érkeznek, a trollokkal pedig nem kell foglalkozni.

22F

2015. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Noha kaptam már ajánlatot mindkét nem részéről, sohasem vetemednék arra, hogy itt ismerkedjem. De mivel sokat tapasztalt, öreg róka vagyok, s a munkaköröm is olyan, hogy ráérek itt lógni, igyekszem továbbadni a társkeresési ismereteimet.
2015. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na Miquel akkor hallgatunk!
2015. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudod, hányan unják már a válaszaimat ezen az oldalon? Sokan már el se olvassák, csak csípőből nyomják a piros praclit. :-))
2015. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!