Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/férfiak, ki milyen célból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak, ki milyen célból van itt, és kit keres?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy ki van még rajtam kívül, aki a neten ismerkedik, és legfőképp itt.

Kommentárban légy szíves írd le, hogy mit keresel itt (barátság, párkapcsolat, kaland), és akár azt is, hogy kit keresel, tehát egy külső-belső jellemzést az ideálodról.

Aki gondolja, kort és nemet is írhat, megköszönném.



2015. aug. 1. 11:15
1 2
 1/15 Estienne ***** válasza:
100%

Én elég rég óta gyakorizok, csak nem ebben a rovatban voltam. Csak már a "törzshelyem" annyira lezüllött és olyan sok idióta kérdező és válaszoló volt már, hogy inkább felhagytam vele.


Főleg a munkám miatt, mert egy időben (néha még most is) elég sok szabadidőm volt, a gyakoris oldalt meg az egyszerűség miatt a lassított mobilnet is betölti gyorsan. Így itt ütöttem el az időt. De nem bánom, jókat röhögök, néha fogom a fejem de ismertem meg érdekes és jópofa lányokat. Aztán meg ki tudja....


27/F

2015. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mumusan ***** válasza:

Én csak kotnyeleskedni vagyok itt :)

Se barátot, se párt nem keresek. Csak az eddigi tapasztalataimmal igyekszem segíteni.

2015. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem keresek itt senkit és semmit.
2015. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék csak nem találok.
2015. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Neten már kerestem partnert,de ezen az oldalon soha.
2015. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ, használható.
2015. aug. 1. 12:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem keresek senkit, eleve nem hiszek a netes társkeresésben

de ha van valaki akit érdekelek, írjon :) 20f

ui: 30-40 es hölgyeknek külön örülök :D

2015. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, legalább őszinte vagy. :D

Sok sikert egy jó milfhez. ;)

2015. aug. 1. 12:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rátaláltam erre a kategóriára, örültem, hogy létezik ilyen. Az emberek leírják a tapasztalataikat, ami számomra többet ér, mint bármilyen csajozási tanács. Nagyon sok értékes információval gazdagodtam, persze vannak, akik csak szórakoznak itt, de ki lehet szűrni, ami hasznos. Sok mindenre fény derült, hogy az életemben mi miért történt.


Eleinte csak olvasgattam, aztán elkezdtem levelezni is.

Megismertem egy nagyon kedves nőt, aki nem tartja magukat szépnek, viszont nekem nagyon tetszett. Kár, hogy foglalt.


Kaland nem érdekel, barátság és párkapcsolat az igen, mert végül is, ismerkedni bárhol lehet.

Társkeresőket régen próbáltam, de erőltetett, húspiac az egész, ezen felül a nők egónövelésre használják, a férfiak pedig alkalmi szexpartnerkeresőnek, tisztelet a kivételnek persze, de az nagyon kevés.

Egy ilyen fórumon az ismerkedés nem erőltetett, ha két ember hozzászól egy témához, akkor el tudnak egymással beszélgetni és barátság kialakulhat köztük.


Belső: kedves, megértő, megbízható, hűséges, legyen benne küzdeni vágyás

Külső: ápolt, sportos testalkat (mert én is sportolok, de a lényeg inkább, hogy ne legyen se anorexiás se bálna). Mielőtt nekem esne valaki: nem azzal van a gond, ha van rajta egy kis plusz, hanem, ha nagyon sok felesleg van rajta.


30F

2015. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Én erre az oldalra nem ismerkedni járok, időnként kérdezek, ha tanácsra, tapasztalatra vagy információra van szükségem, böngészgetem a kérdéseket, megosztom a tapasztalataimat, vagy épp szórakozok a dinkákon, illetve gyűjtöm az aranyköpésnek számító kérdéseket, amiken jókat lehet nevetni. :-)
2015. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!