Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni 23-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 23-30 éves pasikkal?

Figyelt kérdés

Köszönöm, de itt nem kérem a leveleket.

Olyannal szeretnék megismerkedni, aki kedves, megbízható, nem nőcsábász, nem iszik, cigizik, bulizik.

Nem elvárás, de mivel én is sportos életet élek előnyt jelent, ha nem lusta ;).

Álom az ilyen srác? Vagy létezik. És ha igen hol? :)


2015. júl. 26. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Olyanra vágysz, akibe soha nem fogsz csak úgy belebotlani. Ha bele is botlasz, biztos nem fog feléd egy lépést sem tenni.

Inkább vágyakozz a nőcsábász, kigyúrt, nagyképű partyarcokra, ők legalább le is szólítanak ha tetszel nekik (vagy csak dugnának).

2015. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
konditerem, strand..
2015. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#11

Nem csak a nagyképű partyarcok szólítják le a nőket...én is leszólítom, csak esélyt nem kapok.

2015. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyet, 28 éves kb 180 cm magas, nem iszik nem cigizik, bulizni se jár, úgy tudom nincs senkije. A sportossága meg változó... Mikor olyanja volt futott napi 5-6km-t, de most leengedett kicsit mondván "nincs ami/aki motiválja", így pocakot is növesztett...
2015. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy elég jól körülírtál. Tehát létezik ilyen férfi. Nagyjából mindennapos tevékenységek között vagyok fellelhető: napközben. Esti órákban ritkán vagyok valahol (előfordul persze, de ritkán).
2015. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl kedves, de jó embernek tartanak. Megbízható vagyok, abszolút nem szoktam csajozni, nem cigizek, nem nagyon iszok és nem is nagyon szoktam bulizni (utoljára talán 2-3 éve voltam, de nem is emlékszem).


A probléma viszont a sportos életnél kezdődik. Én abszolút nem szoktam sportolni (ez meg is látszik rajtam, elég durván meghíztam az elmúlt fél évben). Viszont ha lenne egy olyan barátnőm, akivel el tudok járni valahova, valószínű, hogy mennék is. Már amennyire a munkám engedi; jelenleg még többnyire engedné.


Szóval én itt vagyok és engem te nem fogsz sehol megtalálni, hacsak nem a munkám miatt nem találkozunk valahol. Nem járok el szinte egyáltalán otthonról, mivel senkit nem ismerek még a városban, ahol lakom.


27/f

2015. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fenébe, mindenben megfelelek az életkori elvárásokat leszámítva... ha most hibernáltatom magam pár évre, akkor bevárhatlak :P
2015. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A közeledben keresgélj.....amilyen helyszíneken megfordulok a barátaimmal: kávézók, konditermek, olykor éttermekbe is benézünk , strand, közeli fürdő, kalandpark, eljárunk táncolni is ott rengeteg féle, korosztályú embert meglehet ismerni, illetve még a munkahelyen vagyunk megtalálhatóak , valamint boltban......ezeken a helyeken fordulunk meg
2015. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen álom egy ilyen srác. Ezt csak azért mondom mert én is férfi vagyok, hasonló beállítottságokkal amiket írtál, és tudom milyenek a férfitársaim. Tudom hogy beszélnek a nőkről ,minek tartják őket. Az a baj egy olyan srác amilyen én is vagyok nem fog odamenni hozzád csak úgy leszólítani. Ezek a srácok álltalában csendesek , kifelé talán mogorvák, zárkózottak. De ha kettesben elbeszélgetsz velük meglátod az igazi énjüket. Nekem már sokan mondták hogy meglepődtek mikor kettesben elkezdtünk beszélgetni, mert nem ilyennnek képzeltek,mivel kifelé nem ezt mutatom. Álltalános recept nincs hogy hol találkozhatsz ilyen srácokkal. De én a netet sem zárnám ki helyedben. Főleg mert ezek a srácok élőben nem nagyon tudnak ismerkedni. Ezt most nem azért irom hogy én össze akarok itt jönni mondjuk veled mert én már 32 vagyok , hanem hogy ezt is vedd számításba. Ez kb olyan mintha eldobnál egy lehetőséget magadtól. Egy okos nő úgyis ki tudja szűrni szerintem hogy ki az akinek csak egy menetre kell vagy ki az aki valóban odavan érte.

Én ismerkedem nőkkel neten is és kb 5% az aki nekem szimpatikus, tehát időbe telik mire kiszűri az ember a neki megfelelőt. De ehez tudni kell hogy kit is keresel valójában....

2015. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!