Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bunkóság ez egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A tengertől 110 km-re élek, de idén sajnos még nem jutottam el a tengerpartra. Tudom ez nem nagy tavolság (Budapest-Balatonfüred )főleg hogy a tengerről van szó. Nagyon szeretnék elmenni, lassan már augusztus lesz és vége a nyárnak is.

A gond az hogy van egy barátom aki egyszer megemlítette hogy menne, de délelután kettőkor akart indulni és amég odáérünk legalább négy óra lesz. Én pedig napozni szeretnék és nem délután elindulni hogy egy másfél órát ott legyek. Azon gondolkodom hogy megkérem hogy menjünk és kifizetem a benzinpénz felét,de igy sem biztos hogy jönni fog. Gondoltam hogy ha nem jön akkor elmegyek magam a hajnali vonattal esetleg egy éjszakát megszállok hogy másnap délután jöjjek haza a vonattal.

Azon gondolkodom hogy nem bunkóság elmenni egyedül? De úgy láttom nincs más választásom, ha pedig ő nem akar jönni vagy újra délután kettőkor indulna.


2015. júl. 26. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem bunkóság, nem vagytok összenőve, nyugodtan elmehetsz egyedül is szerintem.
2015. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a problémák komolyan...


Arra nem gondoltál, hogy lemész amikor akarsz, aztán ő lemegy utánad amikor ő akar?

2015. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem bunkóság, miért ne mehetnél el egyedül egy napra? Ráadásul fel is ajánlod, hogy menjen veled.

Ha ő nem megy veled, majd terveztek máskor valami más közös kirándulást.

2015. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
110 km 4 óra?
2015. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

110 km = másfél óra legalább autóval.

Négyre értünk volna le ha kettőkor indulunk.

2015. júl. 26. 13:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld pacsi mindenkinek!
2015. júl. 26. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság,csak érdekes,hogy egy ilyen dolgot nem tudtok megoldani ketten.
2015. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Én sosem voltam féltékeny.Aki olyan az úgyis megcsal, aki pedig nem, azt nem kell félteni.
2015. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:
Nem az a bunkóság, ah te ész, hanem, hogy ennyire nem érdekli, hogy te szeretnéd.
2015. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szeptember elején jönnek a szüleim, azokkal mehetnék a tengerpartra de az még egy bő hónap. Azt mondta hogy majd azokkal menjek...

De szerintem nincs összefüggés aközött hogy mit fognak csinálni a szüleim és mit csinál ő.

2015. júl. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!