Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konkrét elképzelés párkereséskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét elképzelés párkereséskor?

Figyelt kérdés
Kinek van? Nyilván küllemre kapásból mindenkinek van valamilyen, amiből aztán enged, vagy csiszolódik. De jellemre gondolok most. Van konkrét elképzelésed, milyen embert keresel általában, és "nem engedsz a 48-ból", vagy ahogy adja az élet?
2015. júl. 26. 00:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Még évekkel ezelőtt alaposan körbe jártam a témát.


Én is összeírtam magamnak az elvárásaimat.

Heteken keresztül írtam, mindig amikor eszembe jutott valami hozzá tettem.

Végül 4 oldal lett A4-es méretű vonalas füzetben.


Amit ti itt leírtatok csak apró töredéke volt az enyémnek.

Tehát az igényeim nekem is megvannak, és azt mondom legyen is meg mindenkinek a saját elképzelése.


Viszont ezzel kapcsolatban két dolgot kell megemlíteni.

Az egyik amit 3-as lányzó érintett hogy mi van akkor ha nem olyan a partner mint ahogy az az elvárásokban szerepel.

És itt dönthet valaki rosszul amiatt mert az igazit keresi vagy túlságosan ragaszkodik az elveihez, mert elutasít az élet részéről valakit aki által gazdagodhat, tapasztalhat, meríthet, feltöltődhet és jól érezheti magát még akkor is ha nem élete párja érkezett el.


A másik dolog pedig az, hogyha megszeretek egy lányt akkor az igények elhalványulnak és felmerül az, hogy én mit tehetek ő érte.

De ennek óhatatlanul fordítva is így kell történnie mert senki nem fog tartósan emberi értékeket, törődést, figyelmességet dobálni egy feneketlen kútba ahonnan csak további elvárások érkeznek.

2015. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28F - Én sok dolgot tudok tolerálni, de amiket írtam, ahhoz ragaszkodom, ha azokból engednék, akkor magamat tagadnám meg, és nem lennék boldog igazán. Ismerek olyanokat, akik megalkudtak, nem lett jó vége.
2015. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Na azért ettől nem félek hogy valaki túlságosan feladja magát.

Meg teljesen úgysem tudja mert akkor már nem is tetszik a másik.


És én attól nem félek hogy minek lesz jó vége vagy minek nem, jöjjön aminek jönnie kell.

Voltak olyan barátnőim akikről tudtam hogy nem leszünk évekig együtt mégis sokat kaptunk egymástól és jó volt együtt.


Ugyanúgy mint az élet más területein például a gyerek is kap egy csomó játékot mire azt mondhatja hogy ez az egy-kettő a kedvencem vagy te is megnézel egy csomó filmet mire azt mondhatod hogy valamelyik a kedvenced.

És ez nem azt jelenti hogy a többi filmet hiába nézted meg.


Ezért kicsit abszurd nekem hogy keresi valaki az "igazit" olyan mintha keresném a kedvenc filmem és egész életemben csak azt az egy filmet szeretném látni mert a többi film nem érdekel. Így megtalálni sem lehet mert nem lesz miből választani ha meg csak találomra ráböksz az egyikre akkor tuti hogy az lesz életed legszarabb filmje.

2015. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, neked lehet, hogy sok játék kell, hogy kiválaszd a kedvencedet, nekem mindig mondták a szüleim, hogy határozott döntéseket hoztam már gyerekként is, erről is, és más játékokkal hiába halmoztak el, megvolt az a néhány kedvenc, ami mindig elsőbbséget élvezett, a többi csak porfogó volt. :-) Én ilyen vagyok, te meg másmilyen vagy. Én tudom, mit akarok (nem csak ilyen téren), tudom, ki vagyok, mit tudok adni, hogyan érzem jól magam, teszek a céljaimért és el is érem.

Akinek bármi jó, az csak találomra válogat, esetleg lehet mázlija. Mint hogyha bekötött szemmel akarnál zoknikat párosítani. Könnyebb dolgod van, ha látod és tudod, mit keresel. :-)

2015. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#18 én az első válaszokók értékelésére céloztam. Azt hogy engem lepontoznak azt lexarom.
2015. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én voltam az, akinek pont az ellenkezője jött be, mint ami a konkrét elképzelése volt. Nem tudom, hogy ez megalkuvás-e, vagy sem. Néha úgy érzem, hogy ragaszkodnom kellett volna az elképzeléseimhez, máskor meg boldog vagyok, hogy velem van Ő. Úgy vagyok vele, mint 28/F, tudom, hogy egy, max két év van benne, és tudom, hogy nagyon fog fájni, amikor vége lesz, de amit most érzek, amit tőle kapok, azt már soha senki nem veheti el tőlem. És ha most egy évvel fiatalabb lennék, akkor is így döntenék.
2015. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Wanda, a megalkuvás az nem az, amikor összejössz egy olyan emberrel akivel tudod hogy nem maradsz együtt, hanem az hogyha vele is maradsz.


Aztán ha eljön az ideje a szakításnak örülj neki,

lehetőséget kapsz egy újabb kapcsolatra és arra hogy boldog legyél benne.


Az ember aki benne marad egy olyan kapcsolatban ami nem megfelelő számára azzal azt nyilvánítja ki a világ felé hogy nem érdemel meg egy boldog párkapcsolatot.

2015. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nos hát nekem olyan kapcsolatban meg, amiben tudtam, hogy nem maradok benne, csak az számított, hogy az illető jó legyen az ágyban, mert ha úgysem maradunk együtt, kit érdekel a jelleme! :D
2015. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!