Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konkrét elképzelés párkereséskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét elképzelés párkereséskor?

Figyelt kérdés
Kinek van? Nyilván küllemre kapásból mindenkinek van valamilyen, amiből aztán enged, vagy csiszolódik. De jellemre gondolok most. Van konkrét elképzelésed, milyen embert keresel általában, és "nem engedsz a 48-ból", vagy ahogy adja az élet?
2015. júl. 26. 00:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok válogatós aki megtetszik megpróbálom aztán nem sokra rá megyek is a barátzónába vagy oda se. Ezt dobta a gép.
2015. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Engem csak komoly kapcsolat érdekel,nemsokára családot szeretnék már,olyan férfit szeretnék magam mellé akivel ez lehetséges.
2015. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Külsőségekben nincs így ideálom, legyen nálam magasabb, ne legyen ránézésre valami tróger, legyen kedves a tekintete.


Belsőre jobban megvan az ideálom amit keresek. Legyen humora, legyen empatikus, legyen értelmes és az összes többi közhely. Aztán amikor tényleg ismerkedésre kerül sor akkor lehet hogy ebből egyik sem lesz igaz :D Najó az első három felsorolt tulajdonsághoz szoktam ragaszkodni.


19L

2015. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Volt néhány. Jellemmel kapcsolatban sokkal több volt az elvárásom, mint külsőleg. Nem akartam túl félénket, de egy agresszív állatot sem. Fontos volt még, hogy legyen találékony, talpraesett, céltudatos, kezdeményező, nyitott, megbízható, gondoskodó típus, megértő, ragaszkodó, hűséges, érzelmes, értelmes, jó humorú, el lehessen vele beszélgetni és hasonló legyen az értékrendünk, a jövőképünk, megértsük egymást, tudjunk együttműködni, alkalmazkodni egymáshoz.
2015. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%

Van, amiből nem engedek. Pl. nem tudnék együtt élni dohányzóval (a szemem nem bírja), agresszív emberrel, alkoholistával vagy más hasonló függőségben szenvedővel (a saját életét is tönkreteszi, meg másokét is), pszichés beteggel (van ilyen a családban, egy is próbára teszi a türelmünket), depresszióssal, örök pesszimistával (elrontja a hangulatot), olyannal sem, akit sehova nem lehet kirángatni a négy fal közül (én szeretek ide-oda elmenni, nem zavar a tömeg, megyek egyedül is, de ha van párom, akkor vele szeretnék). Unszimpatikus számomra az, aki más tollával ékeskedik, aki olyan dolgokkal villog, amit mások tettek a feneke alá (pl. a szülők pénzelik, anyuci-apuci elkényeztetett kicsi fia), meg aki azt hiszi, pénzen mindent és mindenkit megvehet.

Taszít, ha valaki túlságosan rátelepszik a másikra, ha önállótlan, ha sajnáltatja magát, ha másokon élősködik (vagy ezzel próbálkozik).

Zavar a szélsőséges gondolkodásmód (pl. politikai, vallási, szexuális téren, ezek a legjellemzőbbek), illetve ha helyettem akarnak élni, szintén zavar a tutyimutyiság, a túlzott fukarság meg a pazarlás. Van arany középút.

Zavar a soványság és a túlsúly, mivel mindkét véglettel volt közeli dolgom családon belül, és tudom, hogy normál szintre hozható, és zavar, ha valaki csak legyint a problémára és a saját egészsége érdekében sem tesz semmit. Illetve nem jönnek be olyan pasik, akik a közeli családom felnőtt férfitagjainál alacsonyabbak. Valahogy nem adnak olyan biztonságérzetet, mint a magasabbak.


Sok más dolgot tudok tolerálni, és elég magas a tűrésküszöböm is (volt kiken gyakorolni...), de ezek olyanok, amik vágyölők számomra.

2015. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
15%

Az igen.....vannak igények ám rendesen


Ilyenkor szoktam megkérdezni a lányt hogy és ő mégis mivel szándékozik hozzá járulni egy kapcsolathoz.

Na és itt meg is áll a tudomány.


Ha az igényeket kell felsorolni akkor nincs megállás határ a csillagos ég.

De ha azt kell elmondani hogy te mit tudsz hozzá tenni akkor egy-két alap dolog után nagyon erőteljesen el kell gondolkozni.

2015. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sose voltak túl konkrét elképzeléseim, úgy voltam vele, hogy beszélgetek, és majd eldöntöm, hogy tetszik-e, vagy sem. A legutóbbi próbálkozásomkor volt néhány elvárásom, amiről úgy gondoltam, hogy nem engedek belőle, aztán az első adandó alkalommal buktam. Pont olyan férfibe kellett belehabarodnom, aki homlokegyenest más, mint az a 3-4 dolog, amit előre eldöntöttem.


#6-os, ha valaki azt írja, hogy nem tűri az alkoholistákat, vagy a dohányosokat, akkor valószínű ő sem iszik, nem dohányzik. Ha nem akar pesszimista, depressziós embert maga mellé, akkor azt azért mondja, mert ő sem az. Nem értem, miért írod, hogy csak igények vannak, de a lány nem járul hozzá a kapcsolathoz.

2015. júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyen felszínes, ne legyen anyagias, és néha-néha tudjon igazat is mondani.
2015. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%

Ne mérgelj Wanda


Kiragadsz egy-két általános dolgot és nem érted miről beszélek ?


Nézd már meg a többit:


Legyen humoros, empatikus, találékony, céltudatos, talpraesett, kezdeményező,nyitott, megbízható, gondoskodó, megértő, ragaszkodó, hűséges, érzelmes, legyen jó értékrendje, közös jövőkép, legyen együttműködő alkalmazkodó, lehessen vele mindenhova elmenni, legyen sportos, magas, és persze legyen pénze de majd ti megmondjátok honnan


És persze meg tudjon védeni titeket de azért nem lehet agresszív de azért félénk se.

Ha sajnáltatja magát akkor pedig ki lesz rúgva és persze nem árt ha optimista ami mondjuk kell is ha el akarja viselni az ilyen idiótákat mint amilyenek ti vagytok.


És persze ne legyen depressziós sem mert mit képzel magáról hogy nem viseli hősiesen az élet hozta nehézségeket.


Lefogadom annak ellenére hogy mennyi igényetek van még jó szarul is néztek ki.


És az a helyzet hogy én elég nagy részben megfelelek ezeknek az igényeknek de azért menjetek ti a jó büdös pi.csába

2015. júl. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%

Bocsnat, de senki nem tokeletes (rajtam kivul) ... nekem nem kellene olyan partner, aki a hibaimat nem tudja elfogadni.


Amugy is jok az ilyen elvarasok, de Juszticia merlegenek ket serpenyoje van: akinek ilyen szigoru elvarasai vannak az egyik serpenyoben, az mit tud belerakni a masik serpenyobe? Vagy csak elvarasok vannak? Az ilyen ember hamar egyedul marad az elvarasaival.

2015. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!