Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az az életkor férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az életkor férfiaknál, ameddig van ideje csajozni, barátnőt, feleséget találni?

Figyelt kérdés
Most még csak 20 vagyok, de kell jó pár év, amíg olyan állapotba hozom magam, hogy legyen esélyem a nőknél.
2015. júl. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfiként 50 évesen is van esélyed.
2015. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az Ördög, de azért célszerű lenne ha eljutnál a 30-as éveid előtt a céljaidhoz.
2015. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
30 után már nem érdemes keresgélni. Ha addig nem volt esélyed, utána már még kevesebb lesz. És minden évvel egyre kevesebb.
2015. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfiként tovább ha jól tartod magad, még 40 évesen is simán lehet 27 éves nőd is
2015. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátom 50 éves,és nagyon sok nőnek tetszik.(jóval fiatalabbnak néz ki,sportol,stb.).
2015. júl. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 28 évesen sem sikerült egy randit összehoznom. A külsőm miatt, nekem sosem lehet senkim, mert alacsony vagyok és ocsmány.
2015. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!