Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfiaknál van olyan, mint...

Férfiaknál van olyan, mint nőknél, hogy bizonyos életkor után csökken a fogamzóképesség?

Figyelt kérdés
Ha igen, ti mit tudtok, melyik az az életkor??Mit tanácsoltok a spermák egészségének megóvásához??
2012. aug. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen van ilyen. Változó, kinél hogyan.
2012. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csökkenhet, de nem olyan mértékben, mint a nőknél. Az én apám pl. 50 volt, mikor megszülettem, és láttunk már példát olyanra is, hogy valakinek 70 évesen született gyereke. Elvileg a férfiak bármeddig nemzőképesek. Egészséges életmód segíthet szerintem a minőség megőrzéséhez.
2012. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem viccelek, egy egészségesen étkező (mai világban relatív,de inkább azt jelenti, h zöldséget-gyümiket is evő, nem húson meg zsírtól tocsogó ételeken élő; nem dohányzó, ritkán alkoholt fogyasztó) férfi 80 éves koráig (vagy még tovább) abszolúte fogamzóképes.

Amúgy vannak direkt férfiaknak való kapszulák már, (nem tudom pontosan, de itt a GYkn is néha megírják) + az E-vitamin ugyanolyan hatásos férfiaknál is, mint nőknél.

2012. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 62 éves a párom, most gyártjuk a babánkat.

Nagyon jól bírja, intenzív, remélem még vagy 15 évig így marad a helyzet :)

FER14-et szed, az nagyon jó a spermáknak és eszméletlen jól fickósít. Növeli a nemi vágyat :)

2012. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!A MACA VIBÉT javasolták nekünk, azt próbálta valaki??Amúgy nagyon egészségesen étkezik a férjem, rengeteg zöldség, gyümölcs, mindig évszaknak megfelelően, nem iszik, nem dohányzik, normális súlyú....remélem van esély!!!!38 éves egyébként!
2012. aug. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!