Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lesz egy lányból vénlány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egy lányból vénlány?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, ha egy nő még 30 felett sincs férjnél, de még kapcsolata sincs? Sőt! Ismerek 40 feletti egyedülálló nőket is. A vénlány kifejezés alatt azt értem, hogy férjezetlen, nincs gyereke és egyedülálló. Szerintetek milyen okai lehetnek ennek a jelenségnek? Ők választották ezt az életformát, vagy szenvednek ettől az állapottól?

2015. júl. 24. 22:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mert a nő életének nem egyetlen célja a férj és a gyerek. erre gondoltál már?
2015. júl. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Várják a szőkeherceget fehér BMW-vel, csak hát ugye nem biztos hogy elérkezik.
2015. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
8-as! Én is tanárnőből rengeteg ilyet ismerek. Ez eddig eszembe se jutott. Így mostmár még több ,,vénlányt" ismerek! És ráadásul jó nők, úgyhogy még azt sem lehet rájuk mondani, hogy rondák és azért nem kellenek senkinek.
2015. júl. 25. 17:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Belőlem is az lesz, attól félek. Itt vagyok 20 évesen, de még csak kézfogásig se jutottam senkivel se. Azt legalább már elmondhatom, hogy kb 1 éve volt fiú, aki érdeklődött irántam, de engem más érdekelt. Ez azt jelentené, hogy válogatós vagyok? Ilyenkor arra gondoltam, hogy miért hülyíteném, ha tudom, hogy én nem akarok tőle semmit se? Emellett nagyon zárkózott vagyok, gondolom ez se segít a helyzetemen.
2015. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Mert amikor valaki érdeklődik, közeledik feléjük, akkor mindig találnak valami kifogást vagy eleve unottak, nincs bennük élet, mindig noszogatni kell őket, és ezt hamar meg lehet unni. Nem akarásnak nyőgés a vége. De még van rengeteg féle ok. Sokan csalódtak, kiábrándultak, elváltak. Meg ugye vannak a lelkileg sérültek, akik csak szemétkedni és játszadozni tudnak az emberrel...

Amúgy 30 felett aki nincs párkapcsolatban, az valahogy leszerepelt már. Ők a maradékok. Akiknél rendben vannak a dolgok, azok a rendelkezésre álló 10-12 évük alatt már találtak valakit, aki mellett lehorgonyozhattak.

2015. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés olyan embert ismerek, aki huszonévesen nem csak beleugrott egy kapcsolatba, házasságba, hanem tényleg életre szólóan megtalálta a párját. Rengeteg a válás fiatal korosztályban is. Most akkor az jobb, mint hogyha valaki azt mondja, hogy nem megy bele valamibe, amiben nem érzi boldognak magát, és nem akarja becsapni a másikat?

Egy volt szomszédomék voltak úgy, hogy majdnem lefújták az esküvőt, mert valami gubanc volt a kapcsolatukban. Hagyták magukat rábeszélni, de magukra kellett volna hallgatni, mert válás lett a vége. Ráadásul a férj későbbi felesége az lett, aki legjobban győzködte az asszonykát, hogy ne fújják le az esküvőt. Még az a szerencse, hogy ott az első házasságban nem lett gyerek, ma már mindketten boldog házasságban élnek mással és gyerek is van mindkét részről. De azért ezt a kerülőutat kihagyhatták volna, ha akkor az egyébként jó megérzéseikre hallgattak volna...

2015. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"De azért ezt a kerülőutat kihagyhatták volna, ha akkor az egyébként jó megérzéseikre hallgattak volna..."

És soha nem tanulhatták volna meg azt, amit ily módon megtanultak.

2015. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Miquel nevű felhasználó válasza:


"De azért ezt a kerülőutat kihagyhatták volna, ha akkor az egyébként jó megérzéseikre hallgattak volna..."

És soha nem tanulhatták volna meg azt, amit ily módon megtanultak." - Eggen, egy rakás kidobott pénz, egy pocsék házasság, mindez már amúgy is a 30-hoz közel, tanulópénz, de egyiküknek sem hiányzott... Az ember a hibáiból tanul, az okos ember meg más hibáiból...

2015. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
tök felesleges ilyen kitalált, nem létező határidőkkel nyomasztani egymást és magunkat. nincs olyan, hogy 20 éves korodra meg kell találnod életed párját, 25 éves korodra hozzá kell menned, 30-ra legyen két gyereked legalább, különben selejt vagy. felejtsétek már el ezt. mindenki a saját ritmusában a saját elképzelései, céljai szerint élje az életét.
2015. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak maximálisan igaza van!
2015. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!